Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Najnowszy sprzęt rolniczy dla uczniów ZSOiZ w Zagórowie

W ramach współpracy z Dyrektorem Handlowym AGRO RAMI Tomaszem Polakiem ZSOiZ w Zagórowie otrzymał ciągnik pokazowo- dydaktyczny firmy CASE IH.

Sprzęt ten umożliwi uczniom zdobycie wiedzy z obsługi nowoczesnej skrzyni biegów, komputera pokładowego, co szczególnie interesuje przyszłych mechanizatorów rolnictwa.

Ciągnik serii MAXXUM 115 wyposażono nie tylko w nowoczesne technologie, ale pomyślano także o współpracy człowieka z maszyną.

Ten model to odpowiedni wybór dla uczniów, którzy przejmą gospodarstwa rodziców i potrzebna będzie im maszyna o dużej mocy, łącząca w sobie komfortowe środowisko pracy operatora oraz nowoczesny system obsługi.

Dzięki współpracy uczniowie mogą na zajęciach praktycznych testować ten model ciągnika podobnie jak wcześniejsze modele, które dostarczała szkole firma.

 


Najnowsze komentarze
  • Rozwijacie się i to cieszy.Zainwestujcie jeszcze w szkołę branżową 2stopnia.Dysponujecie ogromnyn potencjałem również wśród uczniów.

  • ewelina tylko nie pozwalaj dotykać tego sprzęty tomkowi bo …… A traktor do roboty orać ,psuć i remontować ,poznawać jego tajnik i w myśl zasady Chłop jak nie dotknie nie zobaczy ,jak nie pomaca to się nie ożeni.

Dodaj komentarz