Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Naklejka sposobem na złodziei?

Czy zwykła naklejka może uchronić samochód od kradzieży? Okazuje się, że tak. Słupeccy policjanci właśnie włączyli się do akcji Noc Stop, polegającej na oznakowaniu samochodów, których właściciele deklarują, że z reguły nie korzystają z aut w nocy.

Na czym to polega? Chodzi o to, że jeśli policjant zobaczy tak oznakowany samochód w nocy na drodze, na pewno zatrzyma go do kontroli, by upewnić się, że prowadzi go osoba do tego uprawniona. Pierwszą osobą ze Słupcy, która postanowiła wziąć udział w akcji była Krystyna Miętus. Jej zdaniem każdy sposób jest dobry, by odstraszyć potencjalnego złodzieja.

 


Darmowe zestawy naklejek odebrać można w Komendzie Powiatowej Policji w Słupcy oraz u agentów ubezpieczeniowych Warty, która jest współorganizatorem akcji.

 

 


Najnowsze komentarze
 • ta.. złodziej ukradnie to raczej naklejkę odklei..
  próbujcie dalej ;)

  • tylko zeby odkleic taka naklejke potrzeba oparalki i chwili czasu.. zlodziej nie ma czasu. wiec w takiej malej spolecznosci zastanowi sie raczej :)

 • nie słyszałem nigdy, żeby zginęło auto z taką naklejką, a te bez naklejek jednak giną…

  • Nie słyszałeś bo jak miałeś słyszeć skoro to nowy projekt..

   a co do opalarki.. złodziej raczej nie bedzie sie przejmował tym aby naklejke odkleić w całości czy aby na szybie nie pozostał ślad

Dodaj komentarz