Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Naprawią przejazd kolejowy na DK 92 w Strzałkowie

Temat obniżenia jezdni w okolicy przejazdu kolejowego na drodze krajowej 92 w Strzałkowie poruszyła radna, Irena Maciejewska. Jak się okazuje działania w tej kwestii zostały już podjęte. 

-Mam taka ważną sprawę, która dotyczy drogi krajowej 92. Otóż w naszej gminie znajduje się przejazd kolejowy i ten przejazd jest w tak bardzo złym stanie, że samochody albo wpadają w otwór w jezdni, albo wymijają ten otwór ci którzy wiedzą.

W związku z tym mam prośbą do pracowników Urzędu Gminy aby tą sprawą załatwić w imieniu użytkowników dróg-mówiła radna podczas ostatniej sesji.

-On rzeczywiście jest w bardzo złym stanie ja to potwierdzam, ale to nie tylko dzisiejszy pani wniosek powoduje, że jesteśmy nim bardzo zainteresowani, bo te wnioski do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad jak również do wojskowego Zarządu infrastruktury, bo tak naprawdę on jest właścicielem tego przejazdu wielokrotnie płynęły.

Odpowiedź jest taka, że trwa remont całego odcinka drogi kolejowej od Strzałkowa do Powidza, tego wojskowego odcinka. W ramach tego remontu przejazd będzie naprawiony- opowiadał wójt Dariusz Grzywiński.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz