Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Narodowe Czytanie w Strzałkowie

Po raz siódmy Biblioteka Publiczna Gminy Strzałkowo włączyła się w ogólnopolską akcję Narodowe Czytanie. Tym razem czytano „Ballady i Romanse” Adama Mickiewicza.

Podobnie jak przed rokiem miłośnicy literatury spotkali się w pierwszą sobotę września na skwerze przy muralu u zbiegu ulic: Generała Sikorskiego i Powstańców Wielkopolskich.

Pogoda i frekwencja dopisały, a wśród czytających byli m.in. radni Rady Gminy Strzałkowo, członkowie Strzałkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, uczniowie i czytelnicy biblioteki.

Wójta Gminy Strzałkowo, który objął akcję patronatem honorowym, reprezentował jego zastępca Tomasz Gałan, aktywnie włączając się we wspólne czytanie.

 

4 odpowiedzi

  1. Niestety przez prace nie nie mogłem przyjść i posłuchać. Miło widzieć, że ludziom jeszcze zależy i potrafią kreatywnie zaangażować się w takie projekty. Uważam, że Pani Ewa jako Maryla Wereszczakówna wyglądała bardzo dobrze i w złym tonie jest krytykowanie. Przykre, że nikt tego nie docenił i nie przyszedł posłuchać. Brawa dla wszystkich za pomysł i wykonanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *