Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Narodowe Czytanie w Strzałkowie

Po raz siódmy Biblioteka Publiczna Gminy Strzałkowo włączyła się w ogólnopolską akcję Narodowe Czytanie. Tym razem czytano „Ballady i Romanse” Adama Mickiewicza.

Podobnie jak przed rokiem miłośnicy literatury spotkali się w pierwszą sobotę września na skwerze przy muralu u zbiegu ulic: Generała Sikorskiego i Powstańców Wielkopolskich.

Pogoda i frekwencja dopisały, a wśród czytających byli m.in. radni Rady Gminy Strzałkowo, członkowie Strzałkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, uczniowie i czytelnicy biblioteki.

Wójta Gminy Strzałkowo, który objął akcję patronatem honorowym, reprezentował jego zastępca Tomasz Gałan, aktywnie włączając się we wspólne czytanie.

 


Najnowsze komentarze
  • Ale zabawne przebrania! Ciotka Klotka,czy romantyzm?

  • Bardzo zabawne!

  • Naprawdę Wielki podziw dla Wszystkich! Brawo Pani dyrektor !

  • Niestety przez prace nie nie mogłem przyjść i posłuchać. Miło widzieć, że ludziom jeszcze zależy i potrafią kreatywnie zaangażować się w takie projekty. Uważam, że Pani Ewa jako Maryla Wereszczakówna wyglądała bardzo dobrze i w złym tonie jest krytykowanie. Przykre, że nikt tego nie docenił i nie przyszedł posłuchać. Brawa dla wszystkich za pomysł i wykonanie.

Dodaj komentarz