Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Nasi na Lubochnia Adventure Race

Udany start w ciekawych zawodach mają za sobą mieszkańcy naszego regionu, którzy wystartowali w Lubochnia Adventure Race.

Do pokonania miał 4 kilometry pływania kajakiem, 20 kilometrów na rowerze i 13 kilometrów biegu. Całość zajęła mu 2:16:08.

Nie rzucałem słów na wiatr.Mówiłem, że jadę walczyć tam o pudło i tak było. Lubochnia Adventure Race na dystansie długim solo kończę na 2 miejscu

Wraz ze zmianą dyscypliny pnę się w górę. 4 miejsce po etapie kajakowym, z roweru schodzę już na 3 miejscu, po etapie biegowym wskakuje na 2 stopień podium i z uśmiechem na twarzy melduje się na mecie.

Trasa LAR to konkretny Cross zarówno rower jak i bieg mimo małej pomyłki na etapie biegowym średnia 4:32 min/km bardzo mnie satysfakcjonuje. Rower też dobry, a kajak pierwszy raz w tym roku z wodowaniem i nurkiem przy wysiadaniu.

Zawody na kolejne lata wpisuje w swój sezon startowy- relacjonuje zawodnik klubu Witkowo Biega.

W imprezie brali także udział słupeccy Pasjonaci.

-Po zaciekłej rywalizacji w wieloboju, zespołowo udało im się uzyskać trzecią lokatę z niecałą minutą straty do drugiej ekipy, w skład której wchodziły same członki. Kajak udało się nam ukończyć na pierwszym miejscu, a później była próba utrzymania drugiej lokaty.

Po 4 km w wodzie kajakiem i dość szybkiej zmianie wskoczyliśmy na koło i popierdzielaliśmy 21 km rowerami po leśnych, wyboistych i piaszczystych duktach, a po odstawieniu faradów dalej 13 km biegiem do lasu po przepięknej leśnej trasie, brzegiem cudownego Jeziora Wierzbiczańskiego.

37 km aktywności w czasie 2:47 i jakieś tam sekundy doprowadziły nas do finału na pudle, więc czegóż można więcej chcieć- czytamy na stronie grupy.

Dokładne wyniki rywalizacji znajdziecie TUTAJ.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz