Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Nasi z sukcesami w Rejonowym Finale Czwórboju lekkoatletycznego

W rozgrywanych dziś Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym bardzo dobrze poradzili sobie reprezentanci Powiatu Słupeckiego.

W zwodach przeprowadzonych na Stadionie Leśnym w Słupcy wzięło 57 zawodniczek i 54 zawodników, z 13 szkół podstawowych Rejonu Konińskiego.

-Zwycięstwo SP 3 w kategorii chłopców i drugie miejsce w kategorii dziewcząt to nie jedyne sukcesy naszych reprezentantów na rozegranych dziś Mistrzostwach Rejonu Koninskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym.

W punktowej klasyfikacji indywidualnej cztery z sześciu medali powędrowały także do naszych przedstawicieli. W kategorii dziewcząt zwyciężyła Dominika Waszak z Koszut, a drugie miejsce zajęła Natasza Raśniewska ze Strzałkowa.

W kategorii chłopców drugie miejsce zajął Dawid Knopkiewicz z Ciążenia, a na trzecim miejscu podium uplasował się Patryk Kopczynski z SP 3 Slupca.

W klasyfikacji medalowej poszczególnych konkurencji na 24 zawodników/zawodniczek, które uzyskały awans do kolejnego etapu, aż 13 reprezentuje nasz powiat.

Gratulujemy i życzymy sukcesów na finale wojewódzkim- czytamy na stronie organizatora zawodów, Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego.

Dokładne wyniki zawodów znajdziecie TUTAJ.

 

 

FOTO: MOS Słupca


Brak komentarzy

Dodaj komentarz