Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

„Nastawienie jest pozytywne i jestem dobrej myśli”

Ostatnie sparingi przed meczami ligowymi mają za sobą SKP Słupca i ZKS Orły Zagórów.

Słupczanie na sztucznej murawie w Licheniu ulegli Polonusowi Kazimierz Biskupi 2:3. Gole dla SKP zdobył Samir Galmami i zawodnik testowany.

-Ostatni sparing oceniam dobrze, mimo przegranej było sporo pozytywów zwłaszcza w ofensywie. Pierwszy raz zagrało dziś z nami jeszcze trzech zawodników. Również trzech piłkarzy nie mogło uczestniczyć w grze.

Oceny okresu przygotowawczego dokonamy po meczach ligowych, bo to właśnie do nich się przygotowujemy. Cieszę się, że udało się nam zagrać wszystkie gry kontrolne i mecz pucharowy. Otrzymałem sporo odpowiedzi na temat naszej drużyny, ale odpowiedź na kilka pytań zapewne przyjdzie w meczach o punkty.

Kadra zespołu jest praktycznie domknięta. Po dużej liczbie ubytków w porównaniu z rundą jesienną cieszę się, że udało się ją skompletować w takiej liczbie, jaka jest teraz. Oczywiście w drużynie znajdzie się nasza zdolna młodzież, co też zaprocentuje w przyszłości. Jeśli jeszcze nie w tej rundzie to w kolejnym sezonie.

Nastawienie jest pozytywne i jestem dobrej myśli-podsumuje sparing i okres przygotowawczy trener SKP, Łukasz Kubzdyl. Jego zespół w niedzielę przy gajowej w ramach rozgrywek IV ligi podejmie Mieszka Gniezno.

Z kolei ZKS Orły Zagórów w ostatnim sparingu pokonały Kosyniera Sokołowo 1:0 po bramce z rzutu wolnego Kacpra Zapartego. W najbliższy weekend, na wyjeździe zmierzą się w meczu ligowym ze Zjednoczonymi Trzemeszno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *