Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Nasze siatkarki najlepsze w II lidze. Powalczą o awans.

Kolejny siatkarki sukces na swoim koncie zapisały Weronika Antczak i Łucja Koziorowska, które siatkarską przygodę rozpoczynały w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Słupcy.

Aktualnie zawodniczki reprezentują barwy Sokoła Mogilno, z którym triumfowały w rozgrywkach II ligi kobiet w naszym regionie.

-Sezon oceniam bardzo pozytywnie, o czym świadczy pierwsze miejsce w tabeli na zakończenie rundy zasadniczej. Uważam, że każdy z nas mocno się zaangażował i włożył w to mnóstwo pracy. Wielkie brawa dla trenera i zarządu, dzięki którym nie musimy się o nic martwić.

Przygotowania do baraży zaczęłyśmy już kilka tygodni temu, mamy swój tok pracy i mam nadzieję, że zaowocuje to jak najlepszym wynikiem w Mysłowicach. Nasza grupa nie należy do najłatwiejszych, ponieważ zarówno Białystok jak i Aleksandrów łódzki nastawiają się na grę w 1 lidze oraz są tam jeszcze Mysłowice, które mają doświadczony, solidny, drugoligowy zespół i na pewno nie odpuszczą.

Jestem pewna, że my także będziemy walczyć o każdy punkt i zwycięstwa. Wiadomo, że jako ambitni sportowcy jedziemy tam po to aby awansować do turnieju finałowego. Nie ma jednak co wybiegać w przyszłość i na razie skupiamy się na trenowaniu, aby jak pokazać się z jak najlepszej strony- mówi Weronika Antczak.

-Sezon zaliczam na ogromny plus. Wynik mówi sam za siebie. Trener i my jako zawodniczki wykonaliśmy kawał dobrej roboty, zdecydowanie poprawiając wynik z zeszłego sezonu. Myślę jednak, że nie ma co spoczywać na laurach i trzeba skupić się jeszcze na nadchodzących barażach na których rywalizacja będzie zacięta, bo nie tylko nam mocno zależy na wygranej.

Co do szans na zwycięstwo, warunkami fizycznymi będziemy niestety na pewno odstawać od reszty zespołów, mimo to wierzę w drużynę i wiem, że nasza praca z całego sezonu nie pójdzie na marne- podsumowuje Łucją Koziorowska.

Dziewczynom gratulujemy i trzymamy za nie kciuki w meczach o awans.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz