Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Nauczycielka i uczniowie z COVID-19. LO i Ekonomik na zdalnym nauczaniu.

Na tryb zdalnego nauczania przeszły dwie słupeckie szkoły ponadpodstawowe.

Chodzi o Liceum Ogólnokształcące i Zespół Szkół Ekonomicznych. To efekt potwierdzenia zakażeń koronawirusem.

Takie stwierdzono o jednej z nauczycielek i uczennicy Ogólniaka oraz trzech osób w Ekonomiku.

Zdalne nauczanie ma obowiązywać do środy.


Najnowsze komentarze
 • To nauczycielka nie była zaszczepiona…. O uczniach nie wspomnę… Czy też będąc chora nauczała dzieci zamiast być na chorobowym… Mierzenie temperatury nauczycieli nie obowiązuje???

  • Zaszczepienie nie daje 100% pewności, że sie nie zarazi, są to nowe szczepionki które mają ile? Rok? Dwa? Szczepionki bada die latami, więc nie można powiedzieć, że kogoś po szczepieniu wirus nie obowiązuje, zachorowała, trudno, można życzyc tylko zdrowia a nie pisać bezsensowne komentarze.

   • Co za bzdura ze szczepionki mają dwa lata!!! I tak szerzymy nie wiedzę i panikę przed szczepieniem. Zwlaszcza nauczycielka niby inteligentna a zarazem glupia i nie odpowiedzialna. Dla ludzi co się wypowiadaja na temat szczepionek nie mają żadnego pojcia, SZCZEPIONKI MRNA NIE POWSTALY TERAZ ! ISTNIEJĄ JUZ OD MOMENTU EPIDEMI EBOLA W AFRYCE. TAM ZACZELI JA TWORZYC LECZ NIE SKONCZYLI JEJ NA MASOWA SKALE BO EPIDEMIA WYGASLA. DZIS NA PRZYKLADZIE PRAC JAKIE WTEDY WLOZYLI DOLACZYLI KODY NA COVID 19. TO TYLKO DLATEGO UDALO IM SIE TO ZROBIC TAK SZYBKO!!!

  • Sam/sama się zaszczep przeciw wściekliźnie, którą tu reprezentujesz.

 • NIe mogę zrozumieć dlaczego ta szopka jeszcze trwa? Ludzie niby inteligentni, bo za takich mają się nauczyciele brną w to.
  A może tak wygodniej?

  • A Ty DURNIU bo za takiego się masz i to widać i czuć NIE KRYTYKUJ ludzi naprawdę bardziej odpowiedzialnych żal mi twojch rodziców że wydali takie COŚ na świat

 • Drodzy Postowicze !
  Nie szkoda Wam życia i czasu na kłótnie ? Covid19 to ciężka choroba lepiej połączyć siły i walczyć z nią niż przeciwko sobie !

Dodaj komentarz