Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

„Nie będzie łatwo, ale musi być inaczej”. Matyjaszek ogłosił swój start.

Znamy nazwisko kolejnego kandydata, który wystartuje w Wyborach Samorządowych na stanowisko wójta Gminy Słupca.

– Szanowni mieszkańcy Gminy Słupca, przyjaciele, znajomi, koleżanki i koledzy, postanowiłem ogłosić swój start w Wyborach Samorządowych i powalczyć o fotel wójta naszej gminy.

Zrobię wszystko, co w mojej mocy, by po objęciu urzędu zastosować długofalowe i kompletne rozwiązania na największe bolączki naszej małej ojczyzny. Wiem, że jest to trudne wyzwanie, ale dzięki otwartości na działanie ponad podziałami, mam nadzieję na szybkie uzdrowienie sytuacji.

Zdaję sobie sprawę, że to znaczące przedsięwzięcie i nie dam rady dokonać tego sam, dlatego zgromadziłem wokół siebie ludzi, którzy chcą mi pomóc i będą startować na radnych Gminy Słupca z mojego komitetu. Naszym celem jest sprawić, by mieszkańcy byli dumni z działań swego samorządu.

Zapraszam do kontaktu i rozmowy, chętnie poznam zdanie mieszkańców gminy, Wasze sugestie związane z działaniem samorządu i propozycje, co zrobić by nam wszystkim żyło się lepiej.

Nie będzie łatwo, ale musi być inaczej – napisał na swoim facebooku.

 

FOTO: Krzysztof Matyjaszek

24 odpowiedzi

 1. Doświadczenie? Doświadczenie jak powszechnie wiadomo to rzecz nabyta, nikt się z nim raczej nie rodzi😂. Póki co Pan Krzysztof jest sołtysem w Kotuni. To jest jego pierwsza kadencja, był w tej dziedzinie nowicjuszem, a sprawdził się świetnie.Działa na rzecz wsi, czego efekty widać gołym okiem. Życzę każdemu takiego włodarza , zwłaszcza na szczeblu samorządowym.

 2. Jaki stosunek ma Pan do pomysłu połączenia gminy i miasta. Ponoć w 2021 roku bardzo aktywnie włączył się Pan w ten pomysł.

 3. Inaczej to już było. Teraz powinno być normalnie. Nie zrobisz pan z gminy wiejskiej, o rolniczym charakterze przedmieść dużego miasta. Nie ściągniesz dużych firm. Nikt się nie nabierze na taką propagandę

 4. Do Kowalewiak: śmiała teza. Ale w sumie ma Pan rację bo przy tym kandydacie będzie normalnie 😊. Nikt z mieszkańców raczej nie liczy, że nasza gmina stanie się przedmieściem dużego miasta, każdy wie, że jest to z geograficznego punktu widzenia niemożliwe. Pozdrawiam i życzę udanego dnia😊

 5. Popieram. Ma mój głos. Przez 20 lata Pani wojt to za wiele nie zmieniła w Gminie. Łączę gminy z miastem to raczej temu Panu nie jest po drodze bo wiele się zmieniło w między czasie.

 6. Mam nadzieję, że chociaż trochę się w gminie poprawi, bo obecna władza niestety chyba się „zużyła”. Przyda się świeże spojrzenie na różne sprawy. Trzymam kciuki.

 7. Mowa ciała – ramiona skrzyżowane na klatce piersiowej – obronność, wycofanie. Postawa, którą Pan Krzysztof przyjął na zdjęciu wysyła sygnał, że nie ma ochoty na kontakt. Nie dziwię się, że unika odpowiedzi na niewygodne pytania. Na spotkaniach z wyborcami też będzie zamknięty na niewygodne pytania? A jak ewentualnie zostanie wójtem, to też będzie interesantów zbywał milczeniem?

 8. Inaczej nie znaczy lepiej. Jak Krzysztof Matyjaszek doprowadzi do połączenia miasta i gminy, to będzie inaczej. Ale czy lepiej dla mieszkańców gminy?

 9. Do anonim „Inaczej” z pewnością oznacza zmiany. Idąc tym pańskim tokiem rozumowania jeśli inaczej wg. Pana/Pani nie znaczy lepiej to do tej pory siedziałbyś pan przy lampie naftowej i chodził na piechotę . Wszak inaczej nie znaczy wg pana/pani lepiej. Uczepiłeś się pan tematu połączenia gminy z miastem w tym komentarzu i siejesz dezinformację. To stara sprawa i mało aktualna. Ale co najlepiej się sprzedaje? Straszenie ludzi. I jesteś pan Anonim tego doskonale świadom. Nie ładnie. Poczekajmy na programy, zobaczymy co będzie proponowane. Wtedy można dyskutować merytorycznie o kandydatach.
  Pozdrowienia i życzenia powodzenia

 10. Panie Krzysztofie czy to prawda, że chce Pan zamknąć aż 5 szkół? Zostawiając Kotunie i Kowalewo

 11. Sądzę, że Pan Krzysztof powinien zamknąć wszystkie 7 i otworzyć tam zakłady dla obłąkanych żądzą hejtu.
  Czekam na dalsze wywody, może na temat koloru oczu, długości zarostu, braku opalenizny. Merytorycznie i do przodu napędzajmy kampanię dyskredytacji i nienawiści. Ciekawe komu tak bardzo zależy na wygranej?

 12. Robercik, inaczej niewątpliwie oznacza zmiany. Ale zmiany mają to do siebie, że mogą być lepsze i gorsze. Połączenie miasta i gminy nie jest dobrą opcją dla mieszkańców gminy.

 13. A co zrobił dobrego dla wsi??? bawił się kasą z gminy, dobrze że rada utrzymała fundusz sołecki

  1. do: Mieszkanka, a można „bawić się kasą z gminy”? Zna to pani z WŁASNEGO doświadczenia?
   Myślę, i mam nadzieję, że wkrótce pojawi się lista działań, które zostały podjęte i zrealizowane na rzecz wsi. A trochę tego było, wystarczy śledzić profil sołectwa i co rusz widać, że coś jest robione. Więc radzę si e doinformować, nie atakować bo to naprawdę słabe. Pozdrawiam i życzę zdrowia i spokoju :)

 14. Inaczej czyli jak?, konkrety prosimy a nie puste słowa . Odwróci Pan wszystko do góry nogami, w jaki sposób chce Pan uzdrowić oświatę , większość gmin ma problem z niewystarczająca subwencją oświatową, zrobi Pan porządek z pracownikami w Urzędzie ? Nagle chce Pan zostawić szkołę w Kowalewie czyżby względy osobiste ? Domniemam, że często Pan zmienia zdanie, angażuje się Pan w łączenie gminy z miastem, chce zamknięcia szkoły a dla zdobycia głosów nie odpowiada Pan na niewygodne komentarze.

 15. Do Iwona. Jak tak się dobrze przyjrzeć to nikt tu nie jest konkretny, albo zmienia partie polityczną i idzie tam gdzie można coś ugrać albo w najlepszym wypadku zmienia zdanie. Popatrz sobie na radnych, tzn. kandydatów na radnych. Dużo młodych co jest fajne i stare wyzeraczki, którym ciężko od koryta się oderwac, a nie robiły dla swojego okręgu nic. Nawet podpisów się zbierać nie chce. Ogólna żenada.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *