W niedzielę około południa na parking Punktu Poboru Opłat, na autostradzie A2 w Lądku, wezwane zostały służby z Powiatu Słupeckiego.
Zgłoszenie dotoczyło osoby, która znajduje się w pojeździe ciężarowym i nie ma z nią kontaktu.
Na miejsce wysłano strażaków z PSP w Słupcy i OSP Lądek, a także Policję i Zespół Ratownictwa Medycznego.
Strażacy otworzyli pojazd, a poszkodowany został zabrany do szpitala.
FOTO: OSP Lądek





