Nie było kontaktu z kierowcą ciężarówki. Wezwali służby.

W niedzielę około południa na parking Punktu Poboru Opłat, na autostradzie A2 w Lądku, wezwane zostały służby z Powiatu Słupeckiego.

Zgłoszenie dotoczyło osoby, która znajduje się w pojeździe ciężarowym i nie ma z nią kontaktu.

Na miejsce wysłano strażaków z PSP w Słupcy i OSP Lądek, a także Policję i Zespół Ratownictwa Medycznego.

Strażacy otworzyli pojazd, a poszkodowany został zabrany do szpitala.

 

FOTO: OSP Lądek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *