Nie dał szans rywalom

Mściwoj Kiecoń zdobył Grand Prix XV Międzynarodowych Zawodów Konnych w Zagórowie. W najważniejszym konkursie imprezy zawodnik ze Śremu zajął pierwsze i trzecie miejsce.

W XV Międzynarodowych Zawodach Konnych CSN Zagórów 2015 wystartowało około 180  koni, w tym 30 z Niemiec. Impreza cieszyła się sporym zainteresowaniem nie tylko ze strony zawodników, ale także i kibiców, których zwłaszcza w niedzielę nie brakowało. W ciągu trzech dni przeprowadzono starty w 17 kategoriach. Bezapelacyjnie najlepszym zawodnikiem został Mściwoj Kiecoń, który wygrał cztery z nich. W piątek reprezentant klubu Agro- Handel Śrem triumfował w konkursie C dwufazowym i CC zwykłym, w którym zajął również drugie miejsce. W sobotę dołożył kolejne zwycięstwo w konkursie CC dwufazowym, jednak był to dopiero przedsmak tego co miało wydarzyć się w niedzielę. Najpierw w konkursie C dwufazowym będącym Memoriałem Majora Henryka Dobrzańskiego- Hubala zajął trzecie miejsce, ustępując tylko Damianowi Otrędze i Beacie Strzałkowskiej, a w najważniejszym starcie imprezy, czyli Grand Prix o puchar wicepremiera Janusza Piechocińskiego zdobył pierwszą i trzecią lokatę. Na drugim miejscu uplasował się Wojciech Dahlke, który zajął również czwarte miejsce. Rywalizacja stała na wysokim poziomie i do końca trzymała w napięciu co mogło się podobać licznie zgromadzonej publiczności. Imprezę zakończyła zabawa taneczna.