Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Nie mieli wyborcom nic do powiedzenia?

Ciemna sala słupeckiej szkoły muzycznej, wyczekujący godziny 19:00 mieszkańcy, rozczarowani spóźnieni goście. Tak wyglądała debata wyborcza potencjalnych przyszłych burmistrzów naszego miasta. Debata, która nie odbyła się ze względu na brak chętnych do rozmowy. Tymi okazali się sami kandydaci.

Spotkanie ze startującymi na stanowisko burmistrza Słupcy zapowiadało się jako jedno z ciekawszych wydarzeń przedwyborczych organizowanych przez redakcję Kuriera Słupeckiego. Wszyscy spodziewali się, że poruszone zostaną na nim ważne kwestie dotyczące miasta.  Niestety dzień przed nadchodzącą debatą okazało się, że kandydaci rozmawiać nie chcą i oficjalnie rezygnują z udziału w spotkaniu mówi prowadzący debaty wyborcze dziennikarz Kuriera Michał Majewski.

 

 

Po tym, jak informacja o odwołaniu spotkania ukazała się w internecie na kandydatów spłynęła fala krytyki ze strony mieszkańców. Jak mówią organizatorzy na całej sytuacji ucierpieli przede wszystkim wyborcy. Spotkania przewidziane były właśnie dla nich, a ich celem było danie mieszkańcom Słupcy możliwości  wysłuchania tego co mają do powiedzenia kandydaci, zadanie im pytań i dyskusja na temat dalszych kierunków rozwoju miasta. W piątek planowana jest ostatnia już wyborcza debata Kuriera, w której udział mają wziąć kandydaci na wójta Gminy Słupca. Mam nadzieję, że  ta debata się odbędzie dodaje Majewski.

 

 

Spotkanie  zorganizowane zostanie w piątek o godzinie 19:00 w Sali OSP w Kowalewie Opactwie. Zapraszamy!

 

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz