Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Nie przestają kręcić kilometrów. Słupca już na 19 miejscu w Polsce!

Już niespełna miesiąc pozostał do zakończenia konkursu organizowanego przez Fundacją Allegro All For Planet, w którym miasta z całej Polski rywalizują o wygranie dizajnerskich stojaków rowerowych. Również Słupca ma realną szansę na wygraną.

Przypomnijmy, że na pomysł przyłączenia się do inicjatywy wpadli członkowie Słupeckiej Grupy Rowerowej. Dla zwycięzców całej zabawy fundacja zasponsoruje 100  oryginalnych stojaków rowerowych. Pojawią się one w 20 miastach, których mieszkańcy wykręcą najwięcej kilometrów. Na początku lipca nasza miejscowość znajdowała się na 30 pozycji. Dzięki zaangażowaniu lokalnych rowerzystów dziś z dorobkiem 27426 km awansowaliśmy na 19 miejsce. Co za tym idzie bardzo prawdopodobne, że stojaki pojawią się w Słupcy. Wszystkich miłośników jazdy na rowerze zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie.

Jak włączyć się do gry?
Wystarczy wejść na stronę www.kreckilometry.pl i kliknąć w zakładkę „Walcz o stojaki”, a następnie dołączyć do gry poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego. Należy też pamiętać o wyborze miasta na rzecz którego chcemy dedykować przejechane w ramach wyzwania rowerowego, kilometry, a następnie wskazać miejsce w tym mieście, w którym naszym zdaniem powinien stanąć stojak rowerowy. Na koniec wystarczy, że ze strony organizatora konkursu na swój telefon pobierzemy aplikację konkursową do mierzenia kilometrów i będziemy włączać ją przy każdej rowerowej przejażdżce. Akcja trwa do końca wakacji. Aktualny ranking można śledzić na stronie www.kreckilometry.pl.

FOTO: Słupecka Grupa Rowerowa


Brak komentarzy

Dodaj komentarz