Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Nie ustąpił pierwszeństwa, skasował policyjny radiowóz

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło kilkanaście minut temu w miejscowości Siernicze Wielkie gm. Ostrowite.

W poruszający się prawidłowo od strony Giewartowa w kierunku Budzisławia Kościelnego radiowóz, z ogromną siłą uderzyła wyjeżdżająca z drogi podporządkowanej z Siernicza Wielkiego Corsa. W skutek uderzenia radiowóz, którym podróżował jeden policjant, znalazł się w rowie. Po drugiej stronie jezdni wylądowała Corsa, którą podróżowało dwóch mężczyzn. Na miejsce natychmiast przybyła jednostka straży pożarnej z Ostrowitego. Zarówno pasażerowie Opla Corsy, jak i policjant poruszający się radiowozem, zostali zabrani do szpitala w Słupcy. Pomocy udzielono też kobiecie, która znalazła się na miejscu wypadku. Była to prawdopodobnie matka jednego z uczestników wypadku, która zasłabła na skutek doznania silnego szoku.


Najnowsze komentarze
 • Szkoda chłopaków z corsy, ale jak przyjemnie jest patrzeć na rostrzaskany samochód grubasków.

  • MIk puknij się w głowe… kierowca corsy jest znany na całeś wsi że jest Wariatem grogowym. już nie raz odwalił manewr po pijanemu. A co gdyby zamiast radiowozu i „misiaka” była matka z dwójką dzieci…
   No koment

 • Widzę że nie którzy mają ubaw z tego co się stało! Gdybyście to wy spowodowali taki wypadek to nie chcielibyście żadnych komentarzy w tej kwestii! więc nie szukajcie sensacji i powodów do plotek bo każdemu mogło się to wydarzyć! Nie wam oceniać czy był pijany i czy jest piratem drogowym uszanujcie ludzi a zwłaszcza rodzinę bo ktoś cierpi a wy się tym karmicie!!!!

  • Gdzie była rodzina, gdy jeździł po wsi jak wariat… nie od dziś i jeszcze samochodem bez ubezpieczenia, po pijaku… niech rodzina czyta.. nie raz był wyzywany i ganiany przez sąsiadów ale nic z tego sobie nie robił nasz koleżka… o dragach nie wspomnę.
   Dobrze że nikogo nie zabił. Wstydu narobił i Nerwów nie tylko rodzinie…
   Mnie osobiście o mały włos też by dołączył do listy swoich wybryków przy mijaniu. Gdy jechał 30 km na godzinę przy mojej próbie wyprzedzania dodał gwałtownie gaz i chciał się ścigać… na szczęście nic nie jechało z naprzeciwka.

 • Nie znam typa ale moje zdanie jest takie baran który jeździ po pijaku bez prawa jazdy powinien gębarzewo odwiedzić bynajmniej na pół roku a za to co widzę na zdjęciu i nie ważne że to w policję uderzył ma szczęście że nikogo nie zabił ale jak to mówią głupi ma zawsze szczęście to ten typ minimum półtora roku po wyjściu ciekawe czy by zdobył się na odwagę zrobić coś takiego drugi raz i czy nadal idiota co puszcza do internetu filmy z rajdami po polskich drogach nazywany frog nadal by był jego idolem

 • „Majki” nie wiem kim jesteś ale zapewne grasz dobrego kolegę/ koleżankę a tutaj publicznie go obmawiasz! Daruj sobie, bo piszesz że na spożył nerw rodzinie a Ty takimi plotami dokładasz. Nie Twoja sprawa czy samochód był ubezpieczony, swoje domysły zostaw dla siebie i nie dziel się nimi bo nikogo to nie obchodzi co sobie myślisz! najważniejsze że wszyscy żyją! A wstydzić się rodzina nie ma czego! Ty się wstydź, że masz czelność wypisywać takie głupoty!!!!

 • @Marcin, Drogi Panie Marcinie, radziłbym zapoznać się z różnicą pomiędzy słowem „bynajmniej” a „przynajmniej” jeśli chce Pan udawać, że jest Pan niedościgniony w każdej dziedzinie być może też jako kierowca to proszę się doszkolić, elo ;_)

 • A propo piratów drogowowych może PAN z pomarańczowego BMW jeżdżący w kierunku Skrzynki też powinien jeździć ostrożniej i miećoczy dookoła głowy i rozglądać się czy po poboczu nikt nie idzie.pędzi jak wariat

 • W końcu trafiła kosa na kamień.

Dodaj komentarz