O zmianach kadrowych przed nowym sezonem informuje Słupczanka Słupca.
– Katarzyna Michalik, Zuzanna Zmyślona oraz Klaudia Dymińska – to zawodniczki, których nie zobaczymy w barwach KKP Słupczanka Słupca w nadchodzącym sezonie.
Zuzia i Kasia zdecydowały o przyjęciu oferty klubu z 1 ligi, a Klaudia ze względu na powołanie do futsalowej reprezentacji Polski zrezygnowała z gry na trawie.
Całej trójce dziękujemy za reprezentowanie naszego klubu i życzymy powodzenie na dalszym etapie kariery – czytamy na stronie naszego zespołu.
FOTO: Słupczanka Słupca





