Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Nie żyje Eugeniusz Kierbedź

Smutna informacja dotarła dziś do naszej redakcji. Nie żyje wielolotni nauczyciel Zespołu Szkół Zawodowych w Słupcy, Eugeniusz Kierbedź.

Informację z kondolencjami podała dziś szkoła. Rodzinie i bliskim składamy wyrazy współczucia.

Pogrzeb odbędzie się w środę 7 grudnia w Płotach (woj. zachodniopomorskie).

Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w Kościele pw. Przemienienia Pańskiego o godz. 14:00.

 

5 odpowiedzi

  1. Pozytywny facet miał swoje techniki nauczania ale lepiej wysłać uczniów po gazety do kiosku i na stołówkę z termosikiem niż za darmo jedynki wstawiać Bo teraz są tańcu nauczyciele że im się ilość butów nie zgadza to wstawiają i zniechęcają do edukacji. Zawodówka polega na tym że fachowiec ma być najlepszych swoim fachu a Profesor rozumiał to i nie robił. Problemów wieczny odpoczynek

  2. Kto go dobrze znał wiedział, że to WIELKI CZŁOWIEK o gołębim sercu, który pomagał dużo, a nigdy się z tym nie odnosił publicznie.

    1. Znałem Pana Eugeniusza z Powidza, bardzo sympatyczny gość. Mówiliśmy na niego profesorek. Będzie Pana brakowało.

  3. Profesor Kierbedź był skromnym człowiekiem. Swoją inteligencją przerastał wszystkich w szkole. Mógł pracować naukowo, a pozostał w Słupcy. Czuję się zaszczycona, że miałam możliwość poznać profesora. Spoczywaj w pokoju

  4. Byliśmy bardzo bliskimi kolegami od pierwszej klasy szkoły podstawowej w Płotach, siedzieliśmy razem z Eugeniuszem w jednej ławce od klasy czwartej aż do matury. Mieliśmy nadal ze sobą bliski i ciepły kontakt. Wszystkie opinie o Nim są prawdziwe, wybitny matematyk, ciepły i skromny człowiek. Bardzo mi będzie brakować tego mojego najbliższego kolegi i nie boję się określenia PRZYJACIELA. Pozostaniesz Gienku na zawsze w mojej życzliwej pamięci.
    Grzegorz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *