Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Nie żyje uczennica Ekonomika

W tragicznym wypadku do którego doszło dziś rano na jednym z przejazdów kolejowych w Wólce zginęła uczennica Zespołu Szkół Ekonomicznych w Słupcy.

Przypomnijmy, że po godzinie 7:00 z niewyjaśnionych przyczyn samochód osobowy zderzył się z pociągiem Intercity relacji Poznań – Warszawa. W wyniku zderzenia zginęła pasażerka. Z nieoficjalnych informacji wynika, że była nią 16-letnia mieszkanka gminy Strzałkowo, uczennica Zespołu Szkół Ekonomicznych w Słupcy. 22-letni kierowca pojazdu został zabrany do szpitala.Trafiła tam także osoba czekająca na peronie na pociąg, która została trafiona odłamkiem uszkodzonego samochodu. Przyczyny zdarzenia ma ustalić policyjne śledztwo.

13 odpowiedzi

    1. To nie ,, Bóg zabiera ludzi,, Jednak,, Każdego sięga czas i nieprzewidziane zdarzenie,, (Każ.7:11) Więc nie wolno obwiniać Boga za takie i inne tragedie. Bardzo współczuję, to wielka strata . wyrazy współczucia dla najbliższych i przyjaciół.

  1. Szkoda tylko pasażerów, którzy musieli kwitnąć w pociągu przez dobre kilka godzin, wina kierowcy 100-procentowa…

  2. Ty gościu gadasz o pasażerach pociągu.. ktorzy musieli czekac a nam zgineła przyjaciółka :( czym sobie na to zasłużyła… ?

  3. Ja bym temu kierowcy dał dożywocie w cieżkich warunkach za tak debilną jazdę. Ale znając nasze prawo rodzice w obronie swojego synusia zrobią z niego debila i będzie chodził luzem na wolności.

  4. Kierowca powinien dostać dożywocie za zabójstwo, ale znając życie kochani rodzice zrobią ze synusia niepoczytalnego na umyśle i będzie cwaniak za dyche na wolności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *