Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Nie żyje zastępca burmistrza

Dziś do naszej redakcji dotarła bardzo smutna informacja. 

We wtorek 13 marca w wieku 55 lat zmarł zastępca burmistrza Słupcy, Tomasz Garsztka.

Stanowisko to zajmował w latach 2006-2018. Wcześniej, bo od 2002 do 2006 roku był Przewodniczącym Rady Miasta.

Rodzinie składamy najszczersze wyrazy współczucia. O terminie pogrzebu poinformujemy wkrótce.

Najnowsze komentarze
 • Tomasz wprowadzał mnie w arkana pracy w szkole.Był nie tylko mentorem,ale wspaniałym kolegą, współpracownikiem. Razem pracowaliśmy przez pewien okres czasu jako wicedyrektorzy SP3.Zawsze witał mnie uśmiechem i powitaniem ,,Cześć Ewka”.
  Wiadomość o śmierci Śp. Tomka jest wprost nie do uwierzenia.Tak jak w piosence ,,Budki Suflera”: To nie tak miało być zupełnie nie tak,cały świat miał być nasz ,tylko go brać…Jeszcze pewnie Tomasz miał tyle planów ,marzeń ,pragnień,ale Pan Bóg widocznie potrzebował dobrego i pracowitego pasjonata historii,nauczyciela i pracownika administracji i zabrał nam Tomka.Żegnaj Tomku.Wyrazy głębokiego i najszczerszego współczucia dla całej Rodziny Śp.Tomasza Garsztki.
  Ewa Nowak

 • Z Tomkiem poznaliśmy się gdy mieliśmy po 6 lat. Razem chodziliśmy do szkoły a potem wyjechaliśmy na studia do Poznania . Wyróżniał się niespotykanym poczuciem humoru ,wyjątkową wrażliwością i inteligencją. Szybko zostaliśmy przyjaciółmi i wspólnie realizowaliśmy nasze pasje. Kochaliśmy historię ,literaturę, pasjonowało nas harcerstwo. Przeżyliśmy wspólnie wiele niesamowitych chwil.
  Odszedłeś tak niespodziewanie. Wypełnienie pustki, którą po sobie zostawiłeś wydaje się wręcz niemożliwe. Na zawsze będziesz w naszych sercach i pamięci. Wiem, że jesteś teraz w lepszym miejscu i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy mogli się spotkać.

  Myślami i sercem jestem z Twoją Tomku Mamą , Żoną , Dziećmi, Bratem i całą rodziną.

  Żegnaj Przyjacielu
  Maciej Głogowski

Dodaj komentarz