Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Niebezpieczny weekend na drogach

Ostatni weekend w powiecie słupeckim nie był bezpieczny. Na K92 doszło do wypadku drogowego, w którym ucierpiały trzy osoby. Policjanci zatrzymali też dwóch pijanych kierowców i jedną osobę z narkotykami.

W niedzielę, tuż przed 13:00 na drodze krajowej K92 w Rozalinie, kierująca samochodem osobowym marki Dacia 19-letnia mieszkanka pow. Wałeckiego uderzyła w tył Volkswagena, którego kierowca skręcał w lewo. Na skutek zderzenia troje poszkodowanych trafiło do szpitala. Okoliczności zdarzenia oraz przyczyny wypadku wyjaśniają słupeccy policjanci.

Tego samego dnia w Powidzu policjanci z Posterunku Policji w Strzałkowie zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który prowadził samochód mając ok. 2,7 promila alkoholu w organizmie. Jak się okazało po sprawdzeniu w bazach policyjnych, mężczyzna był poszukiwany listem gończym celem doprowadzenia go do aresztu śledczego lub zakładu karnego. Trafił do policyjnej izby zatrzymań, a następnie został przewieziony do miejsca wskazanego przez sąd.

W Marcewku policjanci złapali też 24-letniego mężczyznę z gm. Ostrowite, który prowadził samochód mając ok. 1,7 promila alkoholu w organizmie i uderzył w ogrodzenie posesji. Natomiast w Orchowie na ul. Lipowej policjanci kontrolowali pojazd, którym podróżowało kilka osób. Przy jednej z nich funkcjonariusze znaleźli środki odurzające. 17-letni mieszkaniec pow. radziejowskiego posiadał przy sobie amfetaminę. Został przewieziony do policyjnej izby zatrzymań i osadzony do czasu wyjaśnienia sprawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *