„Niestety nasza seria bez zwycięstwa trwa”

Porażkę 0:3 w ostatnim ligowym meczu Konińskiej Klasy Okręgowej z Zielonymi Koźminek zanotowały ZKS Orły Zagórów.

– Niestety nasza seria bez zwycięstwa trwa. Pierwsza połowa była wyrównana – gra toczyła się głównie w środku pola, a obie drużyny próbowały znaleźć sposób na przełamanie defensywy rywali.

Do przerwy jednak utrzymywał się bezbramkowy remis. Po zmianie stron gospodarze przejęli inicjatywę, zdobyli trzy bramki, a nam wciąż brakowało skuteczności w bardzo dobrych sytuacjach.

Nie wykorzystaliśmy również rzutu karnego i z Koźminka wracamy bez punktów – czytamy na stronie naszej drużyny.

 

FOTO: Archiwum

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *