Porażkę 0:3 w ostatnim ligowym meczu Konińskiej Klasy Okręgowej z Zielonymi Koźminek zanotowały ZKS Orły Zagórów.
– Niestety nasza seria bez zwycięstwa trwa. Pierwsza połowa była wyrównana – gra toczyła się głównie w środku pola, a obie drużyny próbowały znaleźć sposób na przełamanie defensywy rywali.
Do przerwy jednak utrzymywał się bezbramkowy remis. Po zmianie stron gospodarze przejęli inicjatywę, zdobyli trzy bramki, a nam wciąż brakowało skuteczności w bardzo dobrych sytuacjach.
Nie wykorzystaliśmy również rzutu karnego i z Koźminka wracamy bez punktów – czytamy na stronie naszej drużyny.
FOTO: Archiwum





