Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Niezbecki poza powiatową koalicją

Przemysław Niezbecki zrezygnował z członkowska w koalicji rządzącej Powiatem Słupeckim.

Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że powodem takiej decyzji jest odwołanie dyrektora SPZOZ, Rafała Spachacza. Nie są to jednak potwierdzone informacje. Nie udało nam się skontaktować z samym zainteresowanym.

Tym samym w składzie koalicji pozostało jedynie 7 radnych. Są to: Bogdan Kukulski, Andrzej Bernat, Natalia Boborowska-Bartkowiak, Henryk Tylman, a także Czesław Dykszak, Aleksandra Kazuś-Wróblewska i Piotr Gałan.

Jeszcze w czerwcu Rada Powiatu będzie głosowała nad absolutorium dla Zarządu i Starosty. Jaki będzie jego wynik? Przekonamy się wkrótce.


Najnowsze komentarze
  • Jacek kiedyś byłeś nauczycielem LO w Słupcy. Uczyłeś nas prawdziwej historii Polski. A dziś jesteś bolszewikiem i populistą jak zresztą cały PIS. Co się z Tobą stało????

  • Brawo Doktorze !!!!!!

  • Słuszna decyzja Panie Doktorze. Ciekawe czy pozostali radni pójdą po rozum do głowy.

  • Czego tu gratulować? Najpierw umocnił klan Bartkowiaków przy władzy, wrócił do pracy do Słupcy a teraz się buntuje. To twoja wina doktorku, że dziś w powiecie i szpitalu mamy jak mamy. Załatwiłeś swoją prywatę, natłukłeś kasy na covidzie a teraz się skończyło. Wielka mi tania sesnajca. Pisowcem się stałeś i czasu nie cofniesz. Oby Cię twoi wyborcy rozliczyli przy następnych wyborach

    • 100/100. Dołączył do marionetek jak Kasprzyk i reszta

Dodaj komentarz