Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Nowa impreza w Strzałkowie

 

41 wykonawców z przedszkoli całego powiatu słupeckiego wystąpiło dziś podczas Festiwalu Małych Artystów w Strzałkowie. Imprezę po raz pierwszy zorganizowało tamtejsze Niepubliczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi.

 

Piękne, kolorowe stroje, wspaniałe wykonania i mnóstwo dobrej zabawy- tak najkrócej podsumować można pierwszą edycję Festiwalu Małych Artystów w prywatnym przedszkolu w Strzałkowie. Przed publicznością zaprezentowało się  41 uczestników, z siedmiu przedszkoli powiatu słupeckiego. W zabawie udział wzięła także zaprzyjaźniona placówka ze Skulska.

Iwona Płocka, dyrektor Niepublicznego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi w Strzałkowie

 

 

Młodzi artyści czuli się na scenie jak ryby w wodzie, co nie umknęło uwadze jury, które bacznie przysłuchiwało i przyglądało się wszystkim występom. Oprócz słuchania było bowiem na co popatrzeć, ponieważ dzieci oprócz śpiewu, niejednokrotnie prezentowały także piękne stroje oraz wyćwiczone układy choreograficzne.

Choć jury oceniało każdy występ, tego dnia nie było wygranych i przegranych. Każdy uczestnik został nagrodzony i otrzymał mały upominek. Przedstawicielom wszystkich placówek biorących udział w festiwalu wręczono z kolei pamiątkowe statuetki.

Pierwszą edycję imprezy uznać można za jak najbardziej udaną, co pozwala sądzić, że kolejne będą tylko kwestią czasu.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *