Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Nowa kierownik GOPS w Ostrowitem

Od poniedziałku GOPS w Ostrowitem ma nowego Kierownika. Została nim Lidia Mądra-Makowska z Niechanowa.

– Od dnia 21 sierpnia 2023 mam przyjemność pełnić funkcję Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ostrowitem. Moje doświadczenie to 17 lat pracy na stanowisku aspiranta ds. pracy socjalnej w GOPS Niechanowo gdzie na co dzień mieszkam.

Ukończyłam: Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu — Wydział Zarządzania,  Zarządzanie zasobami ludzkimi – studia podyplomowe, Akademię Humanistyczno – Ekonomiczną w Łodzi, Wydział Humanistyczny Pedagogika społeczna w zakresie pracy socjalnej – studia II, Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu Wydział Nauk Społecznych – Instytut Socjologii, Organizację pomocy społecznej i pracy socjalnej, a także studia podyplomowe na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej, Filologię europejskiej komunikacji społecznej.

W swojej karierze zawodowej ukończyłam liczne kursy i szkolenia, ponieważ stawiam na rozwój osobisty oraz edukację, aby skutecznie pomagać i adekwatnie odpowiadać na potrzeby lokalnej społeczności. Od 2011 byłam Przewodniczącą Zespołu Interdyscyplinarnego działającego przy UG Niechanowo. Od 2021 jestem Kuratorem Społecznym Sądu Rejonowego w Gnieźnie.

Posiadam doświadczenie jako koordynator w kilkunastu projektach o charakterze społecznym oraz jako Członek Rady Sołeckiej Sołectwa Niechanowo. Od roku 2009 jestem Skarbnikiem w Fundacji „Nasza Wieś” gdzie swoją pracę wykonuję w charakterze wolontariatu.

Prywatnie jestem żoną oraz mamą dwójki dzieci, 13 -letniej Ewy oraz 7-letniego Adama. W życiu prywatnym oraz w pracy cenię sobie szczerość i otwartość w relacjach z ludźmi – mówi nowa Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ostrowitem.


Najnowsze komentarze
  • Życzę trafnych decyzji…bo w GOPS teraz finansuje się nierobów i alkoholików..nie potrzebujących na leczenie i zakupy węgla czy leki!Oby Pani kierownik myślała o ludziach starszych potrzebujących wsparcia a nawet opieki😏

  • najlepiej jak to pisze nierób i alkoholik, obyś tego doświadczył

Dodaj komentarz