Nowa kostka przed remizą OSP Wola Koszucka

O kolejnych pracach wykonanych na terenie swoje jednostki informują strażacy z Woli Koszuckiej.

– Zakończyliśmy drugi etap układania kostki brukowej przed remizą OSP.

Dzięki wspólnej pracy i zaangażowaniu udało się wykonać kolejny ważny krok w poprawie otoczenia naszej remizy. Efekt widać gołym okiem, a teren staje się coraz bardziej funkcjonalny i estetyczny.

Dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę do realizacji tego zadania — za pomoc, wsparcie i poświęcony czas – czytamy na stronie jednostki.

 

FOTO: OSP Wola Koszucka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *