O kolejnych pracach wykonanych na terenie swoje jednostki informują strażacy z Woli Koszuckiej.
– Zakończyliśmy drugi etap układania kostki brukowej przed remizą OSP.
Dzięki wspólnej pracy i zaangażowaniu udało się wykonać kolejny ważny krok w poprawie otoczenia naszej remizy. Efekt widać gołym okiem, a teren staje się coraz bardziej funkcjonalny i estetyczny.
Dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę do realizacji tego zadania — za pomoc, wsparcie i poświęcony czas – czytamy na stronie jednostki.
FOTO: OSP Wola Koszucka





