O modernizacji kotłowni w jednym ze swoich budynków komunalnych informuje Gmina Słupca.
– W ramach inwestycji „Wymiana wysokoemisyjnych źródeł ciepła w budynkach komunalnych Gminy Słupca na źródła niskoemisyjne” zmodernizowana została kotłownia w pierwszym z pięciu budynków.
Od przyszłego sezonu grzewczego budynek wielorodzinny w Cieninie Kościelnym ogrzewany będzie za pomocą nowoczesnego pieca na pellet – czytamy na stronie Gminy.
FOTO: Gmina Słupca





