Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Nowa Rada Społeczna SPZOZ

Podczas dzisiejszej sesji Rady Powiatu powołana została nowa Rada Społeczna Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej.

– Nowa rada społeczna Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Słupcy powołana! Podczas dzisiejszej sesji Rady Powiatu Słupeckiego radni kadencji 2024-2029 decydowali o powołaniu społecznej rady słupeckiego szpitala.

W skład rady oprócz starosty słupeckiego Marka Dąbrowskiego i przedstawiciela wojewody wielkopolskiego pani Agnieszki Łechtańskiej wejdą także: Aleksandra Kazuś-Wróblewska, Mikołaj Niezbecki, Henryk Janiak, Jan Dąbek, Jacek Bartkowiak, Jerzy Orchowski i Tomasz Parus – czytamy na stronie Starostwa Powiatowego w Słupcy.

2 odpowiedzi

  1. A ja mam pytanie dlaczego nie ma możliwości postoju płatnego od np. 15 minut? czasem jest tak, że ktoś przyjeżdża do chorego w szpitalu ,żeby podrzucić potrzebne rzeczy i wychodzi po kilku minutach i musi płacić za całą godzinę ???

  2. To jest oszustwo z parkingiem czemu mam płacić za godzinę jeśli chce tylko 15 minut parkować i płacić za godzinę . Szpital powinien rozwiązać ten proble

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *