Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Nowa siedziba, nowa jakość

BiW Ubezpieczenia już w nowej siedzibie. Od wczoraj, firma przyjmuje klientów w budynku przy ul. Pułaskiego 20 w Słupcy. Zapraszamy!

Firma BiW Ubezpieczenia funkcjonuje na słupeckim rynku od 1997 roku. Jej założycielem jest Zenon Burchardt, który z branżą ubezpieczeniową związany jest od 1988 roku. Na początku pracował jako etatowy pracownik Spółdzielczego Zakładu Ubezpieczeń „Westa”, jednak z czasem postanowił spróbować własnych sił. Decyzja okazała się trafiona i teraz BiW Ubezpieczenia to nowoczesna multiagencja nadzorowana przez komisję Nadzoru Finansowego, która w swojej ofercie ma produkty ponad 20 towarzystw ubezpieczeniowych. – Jakość to jest to, czym staramy się wygrywać. Nigdy nie skupialiśmy się na ilości sprzedanych umów, ale raczej zależało nam na tym, aby były one sprzedane w taki sposób, żeby proces likwidacji ewentualnych szkód był dla naszych klientów szybki i satysfakcjonujący – tłumaczy Dawid Burchardt, syn Zenona. To właśnie on, razem z ojcem i siostrą Żanettą Witkowską, kierują dzisiaj firmą BiW Ubezpieczenia.

Przez lata firma miała swoją siedzibę przy ul. Browarnej w Słupcy, ale gdy w ubiegłym roku pojawiła się możliwość zakupienia budynku przy ul. Pułaskiego, właściciele długo się nie zastanawiali. Jak się okazuje, o wyborze miejsca nie zdecydowały tylko czynniki biznesowe, ale też sentyment. To właśnie w tym budynku, przed laty, jeszcze jako kierownik agencji Inox, pracował Pan Zenon. – Nie przywiązuję się do rzeczy martwych, ale miło mi, że historia zatoczyła koło i właśnie tutaj się znaleźliśmy – tłumaczy założyciel firmy. Głównym powodem zmiany siedziby była jednak chęć zapewnienia lepszych warunków klientom. – Mamy przede wszystkim więcej możliwości pod kątem parkowania, co w poprzednim miejscu było sporym problemem. Teraz liczymy, ze ten parking, którym dysponujemy, będzie dużą ulgą dla odwiedzających nas osób. W nowej siedzibie zmieniliśmy też system obsługi klienta. Stworzyliśmy trzy profesjonalne stanowiska sprzedaży, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Co prawda, w poprzedniej siedzibie stanowiska były cztery, ale były one mieszane i osoba sprzedająca ubezpieczenia również zaangażowana była w inne procesy posprzedażowe i to powodowało, że żaden z tych procesów nie wyglądał tak jak trzeba. Na dzień dzisiejszy wiemy, że każdy mając węższą specjalizację, będzie w stanie bardziej wydajnie i z większą przyjemnością pracować – mówi Dawid Burchardt. Nowa siedziba to również większe możliwości pod względem promocji i reklamy. Dzięki temu, właściciele firmy chcieliby w przyszłości wyjść do klientów poprzez organizację różnego rodzaju eventów, czy imprez dla dzieci. – Nie chcemy, żeby ubezpieczenia były tematem bardzo nudnym, żeby były traktowane jak wiedza tajemna i dlatego, oprócz robienia biznesu, chcemy przybliżyć ten temat klientom w sposób ciekawy i zrozumiały – dodaje.

Nowa siedziba BiW Ubezpieczenia otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30- 17:00 i w soboty od 8:00 do 12:00. Oprócz Słupcy, firma osiada również swoje oddziały w Gnieźnie, Trzemesznie i Wrześni. Zapraszamy!


Brak komentarzy

Dodaj komentarz