Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Nowe łóżka dla szpitala

Nowy sprzęt trafił ostatnio do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Słupcy.

-Do słupeckiego szpitala dotarło wczoraj 26 łóżek przekazanych z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych. Docelowo wykorzystane zostaną w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym.Transport wsparła Państwowa Straż Pożarna- czytamy na stronie Starostwa Powiatowego w Słupcy.

W ostatnim czasie do SPZOZ trafił także mobilny aparat RTG, który umożliwi szybkie wykonywanie badań  bezpośrednio przy łóżku pacjenta.

 

FOTO: Starostwo Powiatowe w Słupcy


Najnowsze komentarze
  • Proponuje najpierw zacząć dbać o porządek w szpitalu bo nowy sprzęt w niczym nie pomoże .Panie salowe przez ponad tydzień pobytu w szpitalu nie raczyły nawet posprzątać toalety nie wspomnę o umyciu podłogi po tym jak dziecko zwymiotowało strach się umyć w łazience pełnej grzyba i brudu .Tak samo mycie holu jedna szmata bez płukania powierzchnię kilkunastu metrów kwadratowych .Jeśli panie dbają tak o porządek w domu to współczuję ich dzieciom czy rodzina

    • Panie salowe zapewne w domu sprzątają inaczej, bo w domu nie wydzielają sobie ilości mopów, które w ciągu dnia mogą zużyć. Ale też panie salowe nie są pracownicami szpitala, a zewnętrznej firmy, która robi co chce i oszczędza na ilości materiałów do sprzątania.

      • Kiedy będziemy mieć w okulistę, diabetologa i ortodontę na NFZ?

  • Może i mają wydzielane ale wody raczej chyba nie po prostu się nie chce nie widzę problemu w tym aby mop wypłukać w wodzie i zrobić swoją pracę jak należy !!!!!!

Dodaj komentarz