Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Nowe przedszkole już otwarte

Niepubliczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi „Mali Odkrywcy” w Piotrowicach już otwarte. Placówka oficjalnie rozpoczęła swoją działalność wczoraj.

„Mali Odkrywcy” to nowoczesne przedszkole dysponujące bogatą bazą dydaktyczną, ciekawą ofertą zajęć dodatkowych i profesjonalną kadrą pedagogiczną. Nowo wybudowany obiekt składa się z pięciu sal przeznaczonych do zajęć, jest też szatnia, zaplecze kuchenne, a na zewnątrz mini zoo i plac zabaw. Wszystko przystosowane do osób niepełnosprawnych. Dyrektorem placówki jest Barbara Wojtkowiak, nauczyciel z wieloletnim stażem, a jej zastępcą Urszula Gierszewska, była dyrektor przedszkola Kubuś Puchatek w Strzałkowie. – Nasze przedszkole to wyjście naprzeciw wymaganiom rodziców. Coraz bogatsza oferta stawiająca na języki, na rozwój muzyczny czy sportowy to główne powody, dla których postanowiliśmy wybudować niepubliczne przedszkole i zaoferować to wszystko rodzicom – mówi Barbara Wojtkowiak.

Chociaż przez cały miniony tydzień w przedszkolu odbywały się zajęcia adaptacyjne, oficjalne otwarcie placówki miało miejsce wczoraj. Na uroczystości pojawili się samorządowcy, przedsiębiorcy i oczywiście rodzice z dziećmi. Oficjalnego przecięcia wstęgi dokonali: właściciel przedszkola Dariusz Mikołajczyk i przewodniczący Rady Gminy Słupca Jerzy Kopczyński, a ks. Hieronim Szczepaniak poświęcił nowy budynek.


Najnowsze komentarze
  • Trochę żenujące jest to , że lokalna władza tak się lansuje na prywatnym podwórku – rozumiem jeżeli byłoby to przedszkole publiczne . Trzeba było jeszcze prezydenta zaprosić – byłby większy rozgłos.
    Brawo dla władzy za PR (pijar). Jest nowy biznes – będzie impreza :-)

  • Jeśli władza dostała zaproszenie na otwarcie nowego przedszkola to fajnie ze zaproszenie przyjęli i się tam pojawili. Ludziom nigdy nie dogodzi nie pojechali by to by mówili ze biorą kasę a się nie udzielają i nie pokazują na tego typu imprezach

  • kasia Uważam że wszystko jest na miejsci. Tak powinno być otwierane każde przedszkole czy to państwowe czy prywatn.Przecież jesteśmy państwem katolickim a nie ateistycznym….

  • Bardzo fajnie!Niech się dzieci naprawdę dobrze czują i świetnie bawią i uczą,życzę powodzenia tak i całemu zespołowi jak i dzieciakom!

  • Anno PR czytamy pi ar,nie pijar. Jak czegoś nie wiesz, to nie rozwijaj tematu. Po drugie czym się tak bulwersujesz? Jak prywatne przedszkole to i za prywatne pieniądze impreza więc nie za Twoje ani żadnego innego podatnika. Zaprosili władze? Sama bym zaprosiła gdybym coś takiego otwierała. Ksiądz? A Ty nie masz poświęconego domu, samochodu? Teraz nawet w miejscach „publicznych” musimy płacić, za cokolwiek ale zawsze. Przemawia przez Ciebie zazdrość i tyle.

  • Kulisy powstania przedszkola to najlepiej zna PSL lokalny. Parszywe Sprzedawczyki Ludu – rozwinięcie skrótu pani Marto. Jednemu przedszkolu zabrać finansowanie i piętrzyć problemy bo kolega z ZSLu otwiera swoje „prywatne”. Tak władza dba o swoich przyd..sów i sponsorów partii.

Dodaj komentarz