Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Nowe radio w Słupcy

Już nie Radio Zet Gold, a Meloradio będą mogli usłyszeć mieszkańcy Powiatu Słupeckiego na fali 102,9 FM.

Przypomnijmy, że dotychczasowe Radio Zelt Gold w 2013 roku zastąpiło Planetę Fm. W nowej stacji można było przede wszystkim usłyszeć znane przeboje minionych lat. Po blisko pięciu latach grupa Eurozet, właściciel marki ponownie postanowiła zmienić format muzyczny stacji.

Meloradio to zupełna nowość na naszym rynku. Podobne formaty radiowe możemy spotkać na światowych rynkach, jednak w Polsce żadna inna stacja dotąd tak nie grała. Jestem przekonany, że nowy projekt Eurozet przypadnie do gustu słuchaczom. Meloradio przejmie dotychczasowe częstotliwości sieci Zet Gold, która na bardzo konkurencyjnym rynku w sposób niewystarczający spełniła nasze i słuchaczy oczekiwania – mówi Andrzej Matuszyński, prezes Grupy Eurozet.

Nowa stacja w naszym regionie nadawać będzie na znanej wszystkim częstotliwości 102,9 FM. Ma w niej nie zabraknąć informacji z kraju i ze świata, ale także jak do tej pory również tych lokalnych.

Meloradio to marka dla odbiorców, którzy każdego dnia poszukują odprężenia i wytchnienia w natłoku codziennych zajęć. – Chcemy, aby muzyka i program naszej stacji stały się nieodłącznym elementem dnia, tych którzy chcą zwolnić tempo, nabrać dystansu i szukają wytchnienia oraz towarzysza swojej codzienności – dodaje Kamil Dąbrowa, redaktor naczelny Meloradia.

Meloradio nadwać będzie w 22 lokalizacjach, w których do tej pory można było słuchać Zet Gold.

Najnowszy komentarz
  • Z Radiem Września, raczej na tym rynku lokalnym, nie ma szans.

Dodaj komentarz