Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Nowe twarze w SPS Konspol Słupca

Nowych zawodników, którzy będą reprezentować jego barwy w nadchodzącym sezonie zaprezentował słupecki SPS Konspol Słupca.

Skład wzmocniło pięciu graczy. Pierwszy z nich to libero, Paweł Stysiał, 24-letni zawodnik urodzony w Strzelnie, który do tej pory reprezentował barwy takich zespołów jak Chemik Bydgoszcz, MKS Będzin, Mickiewicz Kluczbork czy austriacki SK Posojilnica Aich/Dob.

Do ekipy dołączył także przyjmujący Igor Wypijewski, który przez ostatnie trzy sezony grał w Wilkach Wilczyn. Igor pochodzi z Bydgoszczy, gdzie występował w drużynach młodzieżowych BKS Chemik Bydgoszcz, kontynuując seniorską przygodę właśnie w Wilczynie.

Trzeci zawodnik to wychowanek UKS-u Piątki Turek Adam Banasiak grający ostatnio w Wilkach Wilczyn.W siatkarskim CV Adama oprócz Wilczyna znajdziemy także wszystkim dobrze znane nazwy jak Akademia Jastrzębskiego Węgla oraz grający już wówczas w pierwszej lidze Krispol Września.

W nadchodzącym sezonie  na pozycji przyjmującego rywalizować będzie pochodzący z Wrocławia Maciej Lewicki. CV Maćka jest dość bogate i związane jest tak z siatkówką halową jak i plażową. Rozpoczynał on karierę w grupach młodzieżowych Gwardii Wrocław, aby następnie na cztery lata zmienić specjalizację na plażówkę w łódzkim SMS. Po zakończeniu tego etapu, już w rozgrywkach halowych reprezentował barwy klubów z Obornik Śląskich, Jelcza-Laskowic, a także wyżej wymienionej Gwardii Wrocław.

SPS zasili także nowy rozgrywajacy, 25-letni Jakub Kopacz, który do słupeckiej ekipy dołączył po reprezentowaniu w minionych rozgrywkach Wilków Wilczyn, natomiast na wcześniejszym etapie kariery związany był min. z MKS-em Energą Kalisz czy AZS Politechniką Opolską.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz