Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Nowy dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego w Słupcy

Dziś starosta Jacek Bartkowiak uroczyście dokonał powierzenia obowiązków dyrektora Centrum Kształcenia Zawodowego w Słupcy Krystianowi Derengowskiemu.

-Na stanowisku będzie pracował przez kolejnych pięć lat. W wyniku postępowania konkursowego zastąpił na stanowisku dyrektora CKZ w Słupcy Karola Kowalskiego, nauczyciela ZSZ w Słupcy z 37-letnim stażem pracy, w tym w ostatnich 22 latach pełniącego funkcję dyrektora tejże placówki.

Nowemu Panu Dyrektorowi gratulujemy i życzymy sukcesów zawodowych i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym- czytamy na stronie starostwa.

 

FOTO: Starostwo Powiatowe w Słupcy


Najnowsze komentarze
  • Ten nauczyciel nawet nie uczy w tej szkole tylko z ZSZ w Słupcy,a mówię to bo ten nauczyciel jest moim wychowawcą.

  • Masz dzieciaku pojęcie że CKZ to nie jest szkoła. ? To jednostka ktora zajmuje się praktykami , egzaminami zawodowymi i kursami? A poza tym aby zostać dyrektorem w jakiejś szkole nie trzeba tam uczyć. Do książek a nie po forach się wymądrzać.

    • Jestem uczniem tej szkoły czyli ZSZ,więc wiem lepiej co się dzieje w szkole w której się ucze bo mam kontakty o których Pani nie jest świadoma.Pani zaczepka jest wręcz tutaj zbędna.Po 1 są wakacje i ciekawe czy Pani chciało by się pracować na stanowisku na którym Pani pracuje przez 12 miesięcy w roku.Zapewne w pracy którą Pani nie zadowala. Pani wspomina że nie trzeba się tam uczyć żeby zarządzać.No to Pani dam przykład który Pani przykład pokona.Ten Pan zna lepiej uczniów niż Pani się wydaje.

Dodaj komentarz