Magdalena Szeflińska została nowym dyrektorem Szkoły Podstawowej im. Michała Okurzałego w Zagórowie.
Wyłoniona w wyniku konkursu kandydatka z wykształcenia jest filologiem polskim.
Od 17 lat pracuje w zagórowskiej szkole, a od 7 lat jest jej wicedyrektorem.
Funkcję dyrektora pełnić będzie od 1 września br. Gratulujemy i życzymy sukcesów w nowej roli.
FOTO: Przyjaciele Szkoły Podstawowej w Zagórowie






Jedna odpowiedź
Pani Magdaleno,z wielką nadzieją przyjęłam wiadomość o dyrektorskiej nominacji. Wierzę że poprowadzi Pani naszą szkołę AD ASTRA! .Tego życzę. Z serdecznością Małgorzata Musiał.