Nowy dyrektor szkoły w Zagórowie

Magdalena Szeflińska została nowym dyrektorem Szkoły Podstawowej im. Michała Okurzałego w Zagórowie.

Wyłoniona w wyniku konkursu kandydatka z wykształcenia jest filologiem polskim.

Od 17 lat pracuje w zagórowskiej szkole, a od 7 lat jest jej wicedyrektorem.

Funkcję dyrektora pełnić będzie od 1 września br. Gratulujemy i życzymy sukcesów w nowej roli.

 

FOTO: Przyjaciele Szkoły Podstawowej w Zagórowie

Jedna odpowiedź

  1. Pani Magdaleno,z wielką nadzieją przyjęłam wiadomość o dyrektorskiej nominacji. Wierzę że poprowadzi Pani naszą szkołę AD ASTRA! .Tego życzę. Z serdecznością Małgorzata Musiał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *