Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Nowy kierownik w słupeckiej Komendzie Policji

Komendant Powiatowy Policji w Słupcy wręczył asp. sztab. Dariuszowi Nowickiemu rozkaz mianujący go na stanowisko Kierownika Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego KPP w Słupcy. Policjant obejmie stanowisko z dniem 1 września.

Asp.sztab. Dariusz Nowicki pracuje w słupeckiej Policji od 19 lat. Na stałe związany jest z Wydziałem Prewencji KPP w Słupcy. Służbę zaczynał w Zespole Patrolowo -Interwencyjnym, następnie pracował w Zespole ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii oraz na Jednoosobowym Stanowisku ds. Prewencji Kryminalnej.

Od 2019 roku był Zastępcą Dyżurnego na stanowisku kierowania. Od września będzie kierował dużym zespołem funkcjonariuszy Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego.

Z wykształcenia jest pedagogiem, pasjonuje się historią oraz wschodnimi sztukami walki. Posiada stopień 2KYU (brązowy pas) w Karate Kyokushinkan. Jest też instruktorem samoobrony, samoobrony dla osób niepełnosprawnych oraz instruktorem techniki i taktyki interwencji.

W roku 2013 z dwoma kolegami z KPP w Słupcy napisał książkę „Zawsze Wierni”. Dzieje Policji Państwowej na Ziemi Słupeckiej w latach 1919 – 1939”.

W 2022 wydał wspólnie z Radosławem Napierałą „Vademecum samoobrony dla klas mundurowych o profilu policyjnym”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *