Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Nowy plac zabaw w przedszkolu w Cieninie Zabornym

Uroczystość otwarcia placu zabaw zorganizowana została w Przedszkolu Gminnym w Cieninie Zabornym.

W wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych, szkoły, rodzicie i dzieci.

-W swoim przemówieniu dyrektor Urszula Jantosz serdecznie podziękowała wszystkim ludziom, którym los dzieci nie jest obojętny i którzy przyczynili się do powstania nowego placu zabaw. Miejsca, które znacznie poprawi warunki przedszkola w zakresie wyposażenia.

Szczególne podziękowania skierowała Radzie Sołeckiej wsi Cienin Zaborny za podjęcie decyzji o przeznaczeniu środków na zakup elementów placu zabaw; Radzie Rodziców i rodzicom minionej kadencji, którzy w roku szkolnym 2021/2022 zorganizowali Festyn Rodzinny w celu zgromadzenia środków finansowych na zakup jednego elementu placu zabaw, władzom Gminy Słupca za okazaną pomoc i wsparcie w realizacji i przygotowywaniu dokumentacji oraz za montaż placu zabaw na terenie przedszkolnym.

Uroczystość uświetnił zaprezentowany przez przedszkolaków program artystyczny, przygotowany pod kierunkiem nauczycieli.

Na słodki poczęstunek zaprosiła wszystkich zebranych, przewodnicząca Rady Rodziców, Kamila Kieliszkowska-czytamy na stronie Urzędu Gminy w Słupcy.

 

Jedna odpowiedź

  1. Tak się zawsze zastanawiam, skąd ta moda, tradycja, czy też przyzwyczajenie na przecinanie wstęgi? Co to oznacza i czemu służy? Dlaczego każdy kto nie brał udziału w budowie to robi? kto wie niech się wypowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *