Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Nowy rok zaczęli od wygranej

Po pełnym zwrotów akcji meczu w ramach rozgrywek siatkarskiej II Ligi SPS Konspol Słupca pokonał MKS Ikara Legnica 3:2.

Początek meczu nie zwiastował, że właśnie taki będzie jego przebieg. Gospodarze prowadzili 8:3. Wtedy o czas poprosili rywale. Po tej przerwie gra SPS-u kompletnie się posypała. Już do końca seta gracze Tomasza Robaka nie potrafili złapać odpowiedniego rytmu. Przeciwnicy świetnie radzili sobie na zagrywce. Z kolei w szeregach miejscowych najwiecej problemów było z przyjęciem. Ikar wygrał 22:25.

Drugi set był o wiele bardziej wyrównany. Oba zespoły nie potrafiły wypracować sobie większej przewagi. Sporo było prostych błędów z obu stron. Końcówka rozgrywana na przewagi należała do SPS-u, a dobrze w ataku zaprezentował się Kamil Kulbacki. Gospodarze wygrali 27:25 i doprowadzili do remisu w całym meczu.

Trzeci set to już koncertowa gra w wykonaniu naszej drużyny, której wychodziło niemal wszystko. Prowadziła ona 14:6, 18:10, czy 21:15, by triumfować 25:20. Skutecznie ataki kończył Mikołaj Głowacki, a w końcówce podobnie jak w poprzednich partiach na zagrywce dobrze prezentował się Michał Torzewski.

Zupełnie odwrotnie było w czwartej partii, w której to goście byli poza zasięgiem gospodarzy. Ikar wygrał pewnie 15:25 i doprowadził do tie breaka. W tym jednak górą był SPS, który prowadził niemal od samego początku wygrywając 15:9, a w całym meczu 3:2.

Najlepszym zawodnikiem spotkania został wybrany Wojciech Pańka. 14 stycznia na wyjeździe nasza drużyna zmierzy się z Lotnikiem Łęczyca.

 


Najnowsze komentarze
  • Kalafior dajesz …

  • Kalafior nie daj się prosić, wszyscy czekamy na Twoją opinię.

  • Do warzywo podobnych:; nie bardzo wiem co tu komentować ?a może Ty byś skomentował , też chętnie bym usłyszał inną niż swoją ocenę zespołu co do gry….bo może mało się znam na siatkówce i piszę głupoty…. pozdrawiam i czekam a czy się doczekam???? Pozdrawiam

  • Kolego Warzywo dawaj,dawaj też jestem ciekaw twojego komentarza jak i inni kibice SPS-u…no chyba,że choć w jakim stopniu jesteśmy zgodni to i rzeczywiście nie ma komentować….

Dodaj komentarz