Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Nowy termin operacji Tymka Jaszczaka

Aktualne informacje na temat planowanej operacji swojego synka podali rodzice Tymka Jaszczaka ze Słupcy.

-Dzień dobry kochani. 13 lutego mamy zjawić się w Genewie, zatem po wszystkich badaniach operacja odbędzie się dwa dni później. Taki wspaniały prezent otrzyma Tymuś od Was, od wszystkich, którzy pomogli nam uzbierać środki na operację serduszka. Nie moglibyśmy marzyć o wykonaniu operacji w najlepszym ośrodku, gdyby nie Wy.

Tym wpisem chciałabym podziękować wszystkim Wam, którzy zaangażowali się w pomoc dla naszego synka. W dniu, kiedy tylko ruszyła zbiórka odezwało się do nas mnóstwo wspaniałych duszyczek chcących nam pomóc. Dziękujemy z całego serca rodzicom TYMEK kontra SMA za Waszą nieocenioną pomoc, wskazówki, wsparcie. Jak z pewnością zauważyliście grupa z licytacjami powstała niemal natychmiast po rozpoczęciu zbiórki i tu z całego serca chciałabym podziękować za utworzenie grupy licytacyjnej, za pomoc, za to, że poświęcałyście swój czas:
Paulinie Waszak, Marcie Nadgrodkiewicz, Michalinie Kamińskiej, Klaudii Książczak, Darii Świątnickiej, Paulinie Ziętkiewicz, Natalii Tuzik, Patrycji Beser, Anicie Łodzieskiej, Agnieszce Kwiatkowskiej, Alicji Stawowej .

Również w tym samym czasie powstał ten blog, dzięki niesamowitej Natalii Jasionowskiej, która pomagała nam od samego początku, jej cenne rady i wskazówki.W podziękowaniach nie może zabraknąć Dziadków Tymusia – Iwony i Wojciecha Jaszczak, którzy poświęcali każdą swoją minutę, by pomóc uzbierać pieniążki na operację wnusia od kwestowania, po zbiórkę kasztanów, pomoc w organizacji różnych wydarzeń. Dziękujemy Wam za wszystko.

Dziękujemy całej Rodzinie, siostrom, kuzynostwu, bratu, wujkom, ciociom za pomoc w różnych wydarzeniach, za kwestowanie, za wsparcie nie jesteśmy w stanie wymienić tego wszystkiego, co dla nas zrobiliście.Jesteście wspaniali.W Pomoc zaangażowały się również Szkoły, dzięki pomocy Pana Burmistrza Michała Pyrzyka, który nie był obojętny i służył pomocą.Dziękujemy również za wsparcie Panu Staroście Jackowi Bartkowiakowi.
Dziękujemy Kołom Gospodyń Wiejskich, które zaangażowały się w pomoc, zainicjowały kiermasze ciast, zabawy taneczne. Wasza pomoc była nieoceniona…

Dziękujemy mediom takim jak: Twoja Słupca, Kurier Słupecki, Echo Słupcy, którzy przyczynili się do nagłośnienia sprawy Tymka. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w różnego rodzaju wydarzenia dla Tymusia. Przez ten czas, było ich tyle, że nie sposób wszystkiego wymienić! Dzięki lokalnym wydarzeniom uzbierano ponad 300 000 zł!

Dziękujemy również Ratownikom Medycznym ze Słupcy, Strażakom z Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotniczych Straży Pożarnych, wszystkim nauczycielom zaangażowanym w sprawę Tymka za Wasze inicjatywy. Dziękujemy osobom, które piekły tak pysznie wyglądające ciasta, a zwłaszcza Pani Justynie Grobelnej, która nam ogromnie dużo pomogła zaczynając od ciast, po uzbieranie fantów i konfitur na kiermasze i wydarzenia. Sołtys Kotunii – Krzysztof Matyjaszek ogromnie zaangażował się w pomoc dla Tymusia, od organizowania imprez pomocowych, po kwestowanie. Dziękujemy z całego serca.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy trwali przy nas, którzy wpłacili chociażby złotówkę! Ta złotówka daje szansę naszemu synkowi. Nie wymieniliśmy wszystkich personalnie, ponieważ to tysiące osób przyczyniło się do sukcesu jakim było uzbieranie pieniążków. Dziękujemy naszym przyjaciołom i tym, których znaliśmy dłużej i tym, którzy okazali się naszymi przyjaciółmi.

Nie jesteśmy w stanie opisać tego wszystkiego, co czujemy. Dla nas jesteście BOHATERAMI. Serduszkowymi bohaterami.Pieniążki, z akcji które się jeszcze odbyły po zazielenieniu się paska zostały wpłacone na www.siepomaga.pl/tymek-jaszczak. Jeszcze niebawem pojawią się pieniążki z puszek, ale czekamy, aż uda się zebrać puszki ze wszystkich miejsc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *