Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

„O miłości przy kominku”. Spektakl SUTW.

Wzruszający, nostalgiczny, ale także dający nadzieję – taki był najnowszy spektakl sekcji teatralnej Strzałkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku pod tytułem „O miłości przy kominku”.

Premiera spektaklu odbyła się w piątek, 25 lutego. Występ od początku dedykowany był choremu na SMA Tymkowi Kamińskiemu, ale w obliczu rosyjskiej agresji na Ukrainę, artyści postanowili za jego sprawą okazać również solidarność naszym sąsiadom zza wschodniej granicy.

 

 

Zgodnie z tytułem tematem przewodnim spektaklu była miłość. Artyści za pomocą wierszy i piosenek opowiedzieli o różnych jej rodzajach, m.in. miłości do Boga, do Ojczyzny, miłości młodzieńczej, ale także tej zakazanej i nieszczęśliwej.

Oprócz aktorów sekcji teatralnej, przed publicznością gościnnie zaprezentowali się Kinga i Zygmunt Majewscy, którzy zatańczyli walca angielskiego.

 

*Materiał sponsorowany


Najnowszy komentarz
  • Bardzo piękne przedstawienie,scenografia,recytowanie tekstów,śpiew pań-Super! Ten pan za dużo śpiewał utworów,jeden ,góra dwa- nie więcej!No chyba ,że innym podoba się jego śpiew-trudno

Dodaj komentarz