Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Witajcie,

Jeżeli czytacie ten tekst to znaczy, że właśnie znaleźliście się na najpopularniejszym portalu informacyjnym regionu słupeckiego TwojaSłupca.pl. To z kolei oznacza, że dobrze trafiliście.

Jeśli interesują Was aktualne informacje z naszego regionu, wiadomości treściwe, rzeczowe, jasne i rzetelne- znaleźliście odpowiedni adres. Jeśli szukacie relacji z imprez, wywiadów, zdjęć i materiałów video z najważniejszych lokalnych wydarzeń- znaleźliście odpowiedni adres. Również jeśli oczekujecie nowego i obiektywnego spojrzenia na otaczającą Was rzeczywistość, a także możliwości wyrażania własnej opinii na wiele tematów- znaleźliście odpowiedni adres.

To adres portalu informacyjnego, który mamy nadzieję przypadnie Wam do gustu i stanie się nieodłącznym elementem każdego Waszego dnia. Wszystko to dostępne dosłownie na jedno kliknięcie, w każdej chwili, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i całkowicie bezpłatnie. Wszędzie gdzie tylko macie dostęp do Internetu na laptopie, tablecie, telefonie.  Zaczynamy, zachęcamy i zapraszamy!

Redakcja TwojaSłupca.pl