Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

O programie Platformy Obywatelskiej w Słupcy

Konferencję prasową dotyczącą propozycji na nadchodzące wybory zorganizowali przedstawiciele Platformy Obywatelskiej.

O pomysłach partii mówił poseł Tomasz Nowak.  Dotyczyły one między innymi przedsiębiorców.

Wśród punktów programowych są podatek PIT tylko od zapłaconych faktur,  czy przeniesienie obowiązku płacenia zasiłku chorobowego na ZUS, od pierwszego dnia zwolnienia w mikroprzedsiębiorstwach.

PO chce również prostej i czytelnej składki zdrowotnej oraz utworzenia Centrów Obsługi Podatnika z Urzędów Skarbowych, a także 6-miesięcznego okresu przed wejściem  w życie wszelkich nowych przepisów podatkowych.

 

 

Podczas konferencji poruszono również temat tak zwanego Programu Mieszkaniowego. Ma on obejmować kredyt na zakup oraz remont mieszkania 0%, dopłatę 600 zł na jego wynajem oraz dofinansowanie dla samorządów do remontów mieszkań.

O ostatnim spotkaniu związanym z oświatą w Słupcy mówił natomiast Zdzisław Wyszyński.

 

O problemach oświaty i nie tylko. Parlamentarzyści PO w Słupcy.

 

 

18 odpowiedzi

 1. Panowie pustych obietnic już dosyć -nie ośmieszajcie się,Polacy już dwa razy Was ,,docenili”.Proszę zmiencie sobie ekspertów- bo to kupy się nie trzyma.

 2. Cenzor wpisz- wypowiedzi Twojego Guru -Donalda z lat 2005-2023,100% kameleon.A nadmieniam wasze zaklinanie PIS nic wam nie pomoże/pamiętajcie kto z BOGIEM to BÓG z nim -WYGRAMY!!!!.

 3. No tak, kłamstwa Tuska są niewystarczające, żeby wygrać wybory w Słupcy. Tutaj trzeba więcej. Dopiero wszystkie łajdactwa PiSu mają moc sprawczą.

 4. Do niejakiego Mario!… jak już coś piszesz to nazywaj sprawy po imieniu.Pewnie czy może raczej na pewno coś tam na sumieniu mają ludzie PiS -u samo życie…może tak więcej konkretów bo klapniecie o lajdactwach bez konkretów to jest słabe… może coś wiesz to napisz ,przekonaj a jak nie to zostaw te wiedzę dla siebie…..

 5. ,,Mario”-proszę sprawdzaj swoją ,,wiedzę”- oglądaj wszystkie stacje, myślę że wówczas nie będziesz ,,TUSKOWAŁ” i mówił na okrągło .Pamiętaj polityka to walka o dobro społeczne a nie ,,klapanie”bez dowodów!!!!

 6. PiS wszystko sprowadził do poziomu Zenka i to wystarczy. Więc ci powyżsi piewcy kaczyzmu czują się teraz jak ryby w wodzie. A wszystko inne to tylko wina Tuska.

 7. Wystarczy afera Pegasusa, żeby PiS poszedł w odstawkę. Tak jak Nixon w USA po Water Gate. Ale dla wyborców PiSu co to za afera. Taka Kasia czy Bolo12 pewnie nawet nie wiedzą, co to Water Gate … Żałosne.

  1. Do szanownych Pedro i Mańka ….zapewnie jesteście osobami młodymi i widocznie mało rozumnymi ale za to naładowani wiedzą tych zawsze wszechwiedzącego jak i nieomylnego TVN…..Kogo interesuje Pegasus? dla w miarę uczciwych jaka to przeszkoda?…sami się godzimy na kontrolę używając smartfony nie potrzebny Pegasus…. więc z tego tytułu nie doczekasz się wygranej Donaldinho…z drugiej strony co za wiedza choć pewnie w tym czasie siusiales w pieluchy więc bez obaw coś tam wiemy… są inne powody które nie pozwolą Tobie się cieszyć z przegranej PiS….a tak w ogóle to mam gdzieś Kto wygra bo wszyscy to jedna klika która ma ciebie jak i mnie w czterech literach choć PiS może trochę mniej….

 8. ,,Uczony” Manku i Pedro lepiej sprowadzić do poziomu Zenka /nie sięgacie mu do pięt/ a hańba było być w poziomie Tuska -kłamcy.Maniek osiągnołeś HIMALAJE wiedzy -wiesz co to afera WATER GATE !!!!

 9. Kasia, kimkolwiek jesteś, używaj rzeczowych argumentów, a nie tych ad personam, bo to słabe jest, na jakim poziomie dyskutujesz. No i ten Zenek, cóż. Przemilczę, podobno o gustach się nie dyskutuje…

 10. Do MARIO / …zarzucasz p/Kasi ,że nie przedstawia rzeczowych argumentów…rzeczywiście nie wypisała ich ale wskazała Tobie gdzie można poszukać w internecie ( a zakładam,że jesteś młody pistolet) więc nie powinieneś mieć z tym problemu…no ale łatwiej wysłuchać TVN by wyrobić sobie zdanie i zabierać głos….W tym miejscu zadam pytanie ?… gdzie są Twoje rzeczywiste argumenty do dyskusji? …zabrałeś głos trzykrotnie a( może Maniek to też Ty ) i jakoś nie podzieliłeś się konkretami przykładami a już afera watergate w Stanach to nie to samo co Pegasus …tam złapano ludzi fizycznie w siedzibie Partii na gorącym uczynku a Pegasus to tylko domysły przekazane przez media i jakieś tam zagraniczne ośrodki nieprzychylne obecnej władzy (choć by zachować obiektywizm to nie wykluczam,że tak mogło być)…więc jak widzisz to Ty słabo zabierasz głos na tym forum….oczywiście masz prawo mieć swój pogląd i z nim żyć czy słuszny czy nie już niedługo się przekonamy…

  1. I nadal człeku nie masz nic mądrego do powiedzenia na temat któryś sam poruszył…to nick ci nie pasuje, a to Zenek nie pasuje…sam sobie wystawiasz opinię o inteligencji jaką posiadasz….i bez urazy nie jest moją intencją Cię obrażać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *