Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

O programie Platformy Obywatelskiej w Słupcy

Konferencję prasową dotyczącą propozycji na nadchodzące wybory zorganizowali przedstawiciele Platformy Obywatelskiej.

O pomysłach partii mówił poseł Tomasz Nowak.  Dotyczyły one między innymi przedsiębiorców.

Wśród punktów programowych są podatek PIT tylko od zapłaconych faktur,  czy przeniesienie obowiązku płacenia zasiłku chorobowego na ZUS, od pierwszego dnia zwolnienia w mikroprzedsiębiorstwach.

PO chce również prostej i czytelnej składki zdrowotnej oraz utworzenia Centrów Obsługi Podatnika z Urzędów Skarbowych, a także 6-miesięcznego okresu przed wejściem  w życie wszelkich nowych przepisów podatkowych.

 

 

Podczas konferencji poruszono również temat tak zwanego Programu Mieszkaniowego. Ma on obejmować kredyt na zakup oraz remont mieszkania 0%, dopłatę 600 zł na jego wynajem oraz dofinansowanie dla samorządów do remontów mieszkań.

O ostatnim spotkaniu związanym z oświatą w Słupcy mówił natomiast Zdzisław Wyszyński.

 

O problemach oświaty i nie tylko. Parlamentarzyści PO w Słupcy.

 

 


Najnowsze komentarze
 • Panowie pustych obietnic już dosyć -nie ośmieszajcie się,Polacy już dwa razy Was ,,docenili”.Proszę zmiencie sobie ekspertów- bo to kupy się nie trzyma.

 • Żałosne wystąpienie. Platforma i PSL nie mają u mnie żadnych szans.

  • Mają, mają. Czy PiS owcom się podoba czy nie, nadszedł ich koniec

   • A ja nie jestem z a PiSem PO. Wystarczy w Google wpisać Afery PO i Afery PiSu

 • Cenzor wpisz- wypowiedzi Twojego Guru -Donalda z lat 2005-2023,100% kameleon.A nadmieniam wasze zaklinanie PIS nic wam nie pomoże/pamiętajcie kto z BOGIEM to BÓG z nim -WYGRAMY!!!!.

 • ,,Z jakiej paki” przyjechali powtarzać kłamstwa Tuska??

 • No tak, kłamstwa Tuska są niewystarczające, żeby wygrać wybory w Słupcy. Tutaj trzeba więcej. Dopiero wszystkie łajdactwa PiSu mają moc sprawczą.

 • Do niejakiego Mario!… jak już coś piszesz to nazywaj sprawy po imieniu.Pewnie czy może raczej na pewno coś tam na sumieniu mają ludzie PiS -u samo życie…może tak więcej konkretów bo klapniecie o lajdactwach bez konkretów to jest słabe… może coś wiesz to napisz ,przekonaj a jak nie to zostaw te wiedzę dla siebie…..

Dodaj komentarz