Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

„Obserwując zespół seniorów od kilku tygodni, twierdzę, że idzie to w dobrym kierunku.”

1:1 z Polonusem Kazimierz Biskupi w kolejnym meczu kontrolnym zremisowali seniorzy SKP Słupca. Bramkę dla naszej drużyny zdobył Oliwier Kacprowicz.

Słupczanie mogli strzelić jeszcze jednego gola, jednak rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Czerniejewski.

– Uważam, że zagraliśmy dziś bardzo dobry mecz. Szkoda, że nie udało się odnieść zwycięstwa bo okazji do strzelenia bramki nie brakowało. Obserwując zespół seniorów od kilku tygodni, twierdzę, że idzie to w dobrym kierunku.

Zaczyna się to zazębiać. Doświadczeni zawodnicy stanowiący trzon drużyny dają sporo wsparcia naszej młodzieży a ta czuje się dzięki temu coraz pewniej na boisku. Dziś na placu gry pojawiło się łącznie 11 zawodników będących w wieku juniora w tym bramkarze z rocznika 2009 i 2008.

Pewnie jeszcze trochę to potrwa zanim zaczną regularnie wygrywać, mamy świadomość, że czeka nas trudna walka o utrzymanie ale uważam, że w tym kierunku powinno to iść.

Chcemy zapewniać możliwość rozwoju naszym wychowankom, bo to dla nich przede wszystkim działa klub – komentuje trener Wojciech Henke, koordynator Akademii SKP Słupca,  który podczas sparingu zastępował Patryka Krawca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *