Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

„Oczko” turnieju w Przybrodzinie

W sumie 280 uczestników spotkało się na 21 Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej w Przybrodzinie. 

W sobotę rywalizację zainaugurowały panie, a w ich turnieju uczestniczyło 60 zawodniczek. Najlepsza okazała się para ze Wrześni Katarzyna Wyrozumialska/Grażyna Urbańska. Najwyższą pozycję z par powiatu słupeckiego zajęły z kolei Paulina Rogalska i Wiktoria Woźniak, które uplasowały się na miejscach 5-8. Dodatkowo Puchar Dyrektora Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Słupcy dla najmłodszej zawodniczki turnieju otrzymała Sandra Przybył z Miłosławia.Wśród mikstów zagrało 46 par. Zwyciężyli Grażyna Urbańska i Tomasz Robak ze Wrześni.

Niedziela tradycyjnie była dniem zmagań mężczyzn, a do rywalizacji przystąpiło aż 128 zawodników. Po emocjonującym finale triumfowali Marcin Wlazik i Przemysław Lisiecki ze Wrześni. Najlepszą parą powiatu słupeckiego zostali Damian Marcjan i Damian Mierzejewski reprezentujący Polanowo, którzy zajęli czwarte miejsce.

Tu również nie zabrakło nagród dodatkowych. Statuetkę Dyrektora Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Słupcy Dariusza Mielcarka dla najmłodszego zawodnika turnieju otrzymał Mateusz Narożny z Miłosławia. Z kolei Puchar Szkoły Windsurfingu w Przybrodzinie dla Super Seniora Turnieju Rafał Skowroński z Gniezna. Wspomniana szkoła ufundowała również Puchar dla zawodnika z najdalszej odległości, którym okazała się Marcin Konkel z Gdyni. Statuetki i piłki Wytwórni Wód Mineralnych Kamena w Polanowie dla najmłodszej pary turnieju zgarnęli Natan Przybył i Mateusz Narożny z Miłosławia.

Szczegółowe wyniki znajdziecie TUTAJ.

Galerie zdjęć z turnieju. cz.1cz.2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *