Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Od jutra wzmożone kontrole prędkości

Od 26 kwietnia  na terenie całego województwa rozpocznie się akcja “Prędkość- zero tolerancji” . Policjanci ruchu drogowego będą zwracali szczególną uwagę na każde, nawet najmniejsze wykroczenia w tym zakresie. Działania potrwają do 28 kwietnia.

-Nadmierna prędkość to jedna z głównych przyczyn wypadków i kolizji na polskich drogach. Jest ona kontrolowana przez policjantów każdego dnia. Większości zdarzeń drogowych można by uniknąć, gdyby kierowcy przestrzegali ograniczeń prędkości wynikających z przepisów i znaków drogowych- mówią policjanci. Od 26 kwietnia  na terenie województwa wielkopolskiego rozpocznie się akcja “Prędkość- zero tolerancji”

Policjanci będą zwracali szczególną uwagę na każde, nawet najmniejsze przekraczanie przepisów w tym zakresie. -Pamiętajmy, że poruszać się należy z prędkością, która jest określona w przepisach ruchu drogowego, to znaczy, że gdy znak wskazuje na prędkość 50km/h, to właśnie maksymalnie tak szybko możemy jechać- ostrzegają funkcjonariusze.

Najnowsze komentarze
  • Nie rozumiem, dlaczego w Polsce musi być wprowadzana akcja “prędkość – zero tolerancji”, by dawać mandaty za… przekroczenie prędkości?

  • Co tu jest do rozumienia….. Łatwiej złapać kierowcę przekraczającego prędkość niż złodzieja na cmentarzu. Statystyka nie odróżnia dużych przestępców od małych a statystyki i wykrywalność rośnie….

  • mi tam wydaje się że zbliża się koniec miesiąca i plan mandatowy muszą zrobic

  • uprzedzają o kontrolach… a ilu ludzi wpada… przeczytajcie podsumowanie, przecież to irracjonalne… ps. co ma ruch do cmentarza?

Dodaj komentarz