Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Od jutra zakaz odwiedzin w szpitalu

Zakaz odwiedzin w związku z COVID-19 wprowadza od 11 listopada Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Słupcy.

-Na mocy decyzji Wojewody Wielkopolskiego z dnia 08 listopada 2021 roku zwiększono liczbę łóżek szpitalnych do 93 z przeznaczeniem dla pacjentów z potwierdzonym zakażeniem wirusem SARS-CoV-2.

W związku z powyższym od 11 listopada 2021 roku w szpitalu wprowadza się zakaz odwiedzin pacjentów hospitalizowanych w oddziałach szpitalnych.

Powyższy zakaz nie obowiązuje w sytuacjach: Wizyt pożegnalnych u chorych umierających, pobytu opiekuna prawnego z dzieckiem na oddziale pediatrycznym, porodów rodzinnych.

Na dzień 11 listopada 2021 roku przekształconymi oddziałami szpitalnymi w oddziały COVIDOWE są :Oddział Chorób Wewnętrznych, Oddział Chorób Płuc i Gruźlicy, Zakład Opiekuńczo Leczniczy, wyodrębniono 3 łóżka w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

Pozostałe oddziały szpitalne funkcjonują jak dotychczas, i realizują usługi medyczne zgodnie z zakontraktowanym zakresem świadczeń.

Dodatkowo informujemy o możliwości przekazywania przez rodziny paczek dla pacjentów szpitala. Opisane paczki (imię, nazwisko, oddział) należy pozostawiać w recepcji znajdującej się w hallu głównego wejścia do szpitala.

W godzinach 08:00, 13:00, 18:00 pozostawione paczki przekazywane będą pacjentom- czytamy w komunikacie szpitala.


Najnowsze komentarze
  • Jesteście śmieszni.

    • Twierdza znów będzie nie do zdobycia. Umieralnia

Dodaj komentarz