Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Odeszła Jolanta Suszka

Przykra informacja dotarła dziś wieczorem do naszej redakcji.

W sobotę zmarła nauczycielka Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zagórowie i Szkoły Podstawowej w Kotuni Jolanta Suszka.

Miała 58 lat. Jej pogrzeb zaplanowano na środę na godzinę 11:00 w Słupcy.

Rodzinie i bliskim składamy wyrazy współczucia.

7 odpowiedzi

  1. Moja była wychowawczyni nie mogę w to uwierzyć że tak młoda i wspaniała kobieta odeszła. Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich (*)

 1. Cudowna kobieta. Miałam ogromne szczęście, że miałam możliwość poznać Panią Jolę. Uśmiechnięta, wrażliwa oraz wspaniała osoba. Zawsze Pani zostanie w naszych sercach. Do nieba dołączył nowy Anioł- nasza Pani Jolka. Ogromne wyrazy współczucia dla całej rodziny i bliskich [*]. Niech Pani spoczywa w pokoju.

 2. Odeszla wyjątkowa, cierpliwa i empatyczna osoba. Ponadczasowa osobowość. Potrafiła rozwiązać każdy problem ucznia. Zawsze miała czas dla uczniów. Niesamowita strata. Takich osób jak Pani Jolka jest niewiele. Zasada : Nie ma osób niezastąpionych nie obowiązuje w przypadku Pani Jolki. Do zobaczenia w innym świecie…Wyrazy współczucia dla rodziny. Nigdy Psni nie zapomnimy.

 3. W tym dniu żałoby obejmujemy myślą i sercem Waszą rodzinę, składając Wam najszczersze kondolencje. Jesteśmy blisko Was w tych bolesnych okolicznościach. Łączymy się z Wami w smutku i składamy szczere wyrazy współczucia w tym trudnym czasie, przez który przechodzicie.
  Odeszłaś, ale zawsze będziesz blisko, nasza sąsiadko. Wyrazy współczucia dla Rodziny i najbliższych.
  Danuta, Maciej, Marcin Jabłońscy, Irena Merchel.
  [ * ] [ * ] [ * ] [ * ]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *