Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Odszedł Olek Adamski

Bardzo przykra informacja dotarła do nas na początku tygodnia. 

Dziś w godzinach porannych zmarł Olek Adamski. Chłopiec od niedzieli przebywał w słupeckim szpitalu. Przypomnijmy, że Olek miał nieoperacyjnego guza mózgu. Jego rodzicie od dawna walczyli z chorobą synka organizując dla niego leczenie w klinice w Magdeburgu. W pomoc dla chłopca włączyło się mnóstwo osób z naszego regionu. Od chwili poinformowania o jego chorobie, systematycznie organizowane były festyny i koncerty, z których dochód przeznaczany był na kosztowne leczenie. Na ostatnich Regatach Jeziora Powidzkiego udało się zebrać aż 22 000 zł, które miały trafić do rodziny Olka. Niestety życia chłopca nie udało się uratować. Jego rodzinie i najbliższym składamy wyrazy współczucia.

13 odpowiedzi

  1. Kiedyś, gdzieś tam, wszyscy się spotkamy.
    Ogromne wyrazy współczucia dla rodziny, a przede wszystkim rodziców.

  2. Pewnie nie da sie opisac co czuje rodzina Olka. Żadne słowa nie są w stanie pomóc rodzinie aczkolwiek wiele osób ma potrzebe napisania ich także ja. To ogromna tragedia dla rodziny chłopca. Dlaczego takie małe i bezbronne dzieci spotyka coś tak okrutnego. Spoczywaj w pokoju i wyrazy współczucia dla rodziców i rodziny Oleczka.

  3. Są takie rzeczy,które wolałbyś żeby się nie wydarzyły, ale musisz je zaakceptować. Rzeczy, których nie chcesz znać ale musisz się ich uczyć. I są ludzie bez, których nie możesz żyć, ale czasem musisz pozwolić im odejść. Wiem, że żadne słowa nie ukoją bólu… Na zawsze w naszych sercach i modlitwie. Współczucia dla rodziny.

  4. Biedny chłopczyk…Szkoda ze los tak okrutnie go potraktował i zesłał na niego i jego rodzinę tak wielka tragedię. Miejmy nadzieję że czas zablizni rany bo uleczyć ich się nie da.

  5. Życie jest takie niesprawiedliwe. Drodzy Rodzice, zrobiliście co było w ludzkiej mocy. Serdecznie Wam współczuje i łza mi sie w oku kręci. ..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *