Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Odszedł Radosław Pawela

Informację o śmierci jednego ze swoich druhów podała Ochotnicza Straż Pożarna w Lądku.

-„Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.” – Wisława Szymborska.Wszyscy z głębokim smutkiem i bólem serca przyjęliśmy dziś wiadomość o nagłym odejściu naszego druha, kolegi i przyjaciela Radosława Paweli.

Radek w działaniach pożarniczych wyróżniał się ofiarnością i zaangażowaniem w ratowaniu zagrożonego zdrowia i życia ludzi. Brał udział w zawodach na szczeblu krajowym i międzynarodowym. Uczestniczył w trzech olimpiadach strażackich. Za swoje niekwestionowane zasługi był wielokrotnie odznaczany i wyróżniany: Brązowym, Srebrnym i Złotym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa.

Liczne medale za dokonania sportowe, jakie zgromadził przez całe życie potwierdzają, że był człowiekiem zorganizowanym, ambitnym i pełnym pasji. Ukończył szkołę podstawową w Lądku, Liceum Ogólnokształcące w Słupcy oraz Akademie Rolniczą w Poznaniu.

Niestety nieubłagana śmierć wyrwała Go z naszych strażackich szeregów. Radku meldujemy, że zawsze pozostaniesz w naszej pamięci. Spoczywaj w pokoju- czytamy na stronie OSP Lądek.

Rodzinie i bliskim składamy wyrazy współczucia. Pogrzeb odbędzie się w piątek o godzinie 13:00 w Lądku.

FOTO: OSP Lądek


Najnowszy komentarz
  • Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich. Zdecydowanie za młody by umierać.

Dodaj komentarz