W piątek, w wieku 84 lat zmarł Władysław Furmaniak.
Przez wiele lat był radnym Rady Miasta Słupcy, a także prezesem Koła łowieckiego.
Pracował także jako kierownik referatu dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w naszym mieście.
Jego pogrzeb odbędzie się we wtorek o godzinie 15:00 w Słupcy. Rodzinie i bliskim składamy wyrazy współczucia.





