Odszedł Władysław Furmaniak

W piątek, w wieku 84 lat zmarł Władysław Furmaniak.

Przez wiele lat był radnym Rady Miasta Słupcy, a także prezesem Koła łowieckiego.

Pracował także jako kierownik referatu dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w naszym mieście.

Jego pogrzeb odbędzie się we wtorek o godzinie 15:00 w Słupcy. Rodzinie i bliskim składamy wyrazy współczucia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *