Odwrócili losy meczu

Kolejną wygraną we własnej hali zanotowali siatkarze SPS Konspol Słupca. Tym razem pokonali GKS Stoczniowiec Gdańsk 3:2.

Mecz lepiej rozpoczęli goście, którzy byli groźni szczególnie w zagrywce wygrywając pierwszego seta do 22. W drugim 25:22 triumfowali słupczanie.

Spotkanie okazało się pełne zwrotów akcji i w trzeciej partii nasz zespół zwyciężył 25:20. Kiedy wydawało się, że jest po meczu goście doprowadzili do tie breaka zwyciężając na przewagi 26:24.

Piąty set okazał się jednak zwycięski dla słupczan. Triumf 15:11 dał wygraną w meczu 3:2. Najlepszym graczem spotkania został Artur Helman.

Z dorobkiem 13 punktów SPS zajmuje piąte miejsce swojej grupie. 7 grudnia do Słupcy przyjedzie Noteć Czarnków.